Skocz do zawartości

Layout: strona agencji


BARTEKD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze, bardzo male obrazki, wiec ciezko mowic o wykonaniu

co do samych projektow... hmm.... nie nazwal bym to czytelnym, zwlaszcza to drugie, straszny chaos w tle, chyba z 3 rozne obrazki wpakowane i napis, do tego dzine odstajace menu po lewej na dole i cos co wyglada jak wklejony clipart... jak dla mnie duzo za duzo kombinowania. Projekt nie ma zadnego spojnego przekazu.

Z tej odleglosci ciezko stwierdzic na 100% ale typografia jakas tez chyba strasznie udziwniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie boli najbardziej zlekceważenie sedna - czyli treści. Ogólnie wrażenie nie jest najgorsze, ale na stronę user wchodzi, żeby czegoś się dowiedzieć. A tu widać model myślenia - zajebista grafika na górze, tełko spoko, dobre kolorki, wyeksponowane menu.. i co.. aaa.. jeszcze te listerki trzeba gdzieś wrzucić.. no to będą na środku w prostokącie jaśniejszym...

 

To błąd.. dobrą stronę da sięzaprojektować robiąc tylko dobrą typografię przy zerze grafiki. No i od tego moim zdaniem powinno się zaczynać.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że najlepiej wyszło tło i Logo, szczególnie Logo ;]. menu, typografia do poprawy konkretnie. w pierwszym nie podoba mi sie menu wchodzace na treść i ta biała warstwa w prawym rogu. złote kolory nie pasują do Logotypu. W drugim Layoucie zrobiłbym podobne jak wyżej menu z prawej strony, aby zapełnić puste miejsce. Pomyśl też o jakiejś stopce w obu projektach ;]. Jak poprawisz pokaż prace. Pozdrawiam ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności