Skocz do zawartości

[Współpraca] Strzelanka z widokiem z boku [grafik 2d]


menajev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szykuje się do zrobienia gry dla Playa* [robionej wg ich specyfikacji i na ich 'żądanie', więc na pewno nie okaże się, że gra będzie zrobiona, a oni jej nie będą chcieli] . Nie mogę jednak zacząć bez grafika - sam nie umiem rysować, a szefostwo chce widzieć, że gra będzie jakoś wyglądać, jeszcze przed rozpoczęciem produkcji, dlatego wymagane jest portfolio.

 

Fabuły gry prezentuje się mniej więcej tak: wylądowałeś w Alcatraz, uciekasz z więzienia, chwytasz za broń i przedzierasz się do wyjścia :] Oczywiście w wersji finalnej będzie to brzmiało trochę inaczej.

 

Do rysowania będzie więc scenografia więzienna - cele, jakieś piwnice itp. ludzie [2 główni bohaterowie, inni więźniowie, strażnicy i wojsko], broń i kilka pomniejszych efektów [ogień wystrzału, rana itp.].

 

Moje doświadczenie nie jest na pewno imponujące, ale coś tam już skrobnąłem, więc powinna się udać. A jeśli już się uda, to oferuję grafikowi minimum 25% [mam pewną określoną kwotę, którą chciałbym zarobić, więc jeśli wyjdzie dużo większa, to na pewno odstąpie z niej trochę więcej].

 

Kontakt:

[email protected]

gg: 4328411 [nie jestem zbyt często, więc lepiej mail, jeśli jednak jestem, to zawsze dostępny]

 

* na wypadek, gdyby na tym forum ta firma nie była zbyt znana - jest to wydawca mniejszych gier, nie płaci zbyt dużo, ale też nie wymaga genialnych gier.

 

edit: byłbym zapomniał - szkielet gry [z edytorem] już powstał, więc kompletnie od zera zaczynał nie będę. Jeśli kogoś interesuje mogę wysłać [ale wygląda szpetnie :) ].

Edytowane przez menajev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności