Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Honda Integra


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moj PIERWSZY model ktory zrobilem w Maxie. Nigdy wczesniej nie bawilem sie w fajki, szklanki czy rekiny, jak zobaczylem pare modeli na www.suurland.com to mnie szczena opadla, a teraz ja sam probuje cos wyrzezbic ale nie bardzo mi to idzie. Zamieszczam nizej moja prace, prosze o recenzje. I pomoc: Jak moge zrobic ladny material do szyb? Jak zrobic zeby inne elementy pasowaly do karoseri?

 

P.S

 

Jak juz zauwazycie bledy to napiszcie jak moge je naprawic

 

3df.jpg

side.jpg

siatka.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest taki modifier - Symmetry. I tam najpierw ustawiasz oś odbicia symetrycznego, a potem, po rozwinieciu zakladki symmetry, masz mirrora. Przesuwasz i dopasowujesz go tak, aby polowki idealnie sie sklejaly. A jak nie sklejaja sie idealnie to ustawiasz weld treshold (laczy wiercholki o okreslonej odleglosci od siebie) tak, zeby sie kleilo.

 

Staralem sie wytlumaczyc jasno ale nie wiem jak poszlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziekiza te symetry chyba dziala. Ale napiszcie jeszcze jak laczyc czesci zeby dobrze do siebie pasowaly, i jak zrobic dobry material na szyby bo srodek juz mam przygotowany ale narazie jest w czesciach(wiecie siedzenia w jednym pliku, kolko w drugoim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co możemy napisać jeśli pokazałęś w ten sposób swój samochód :/

 

jeszcze dużooooo za wcześnie na lakiernika wywal te materiały przygaś światło i pokaż wtedy render a wszystkie bugi wyjdą jak na dłoni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co możemy napisać jeśli pokazałęś w ten sposób swój samochód :/

 

jeszcze dużooooo za wcześnie na lakiernika wywal te materiały przygaś światło i pokaż wtedy render a wszystkie bugi wyjdą jak na dłoni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co możemy napisać jeśli pokazałęś w ten sposób swój samochód :/

 

jeszcze dużooooo za wcześnie na lakiernika wywal te materiały przygaś światło i pokaż wtedy render a wszystkie bugi wyjdą jak na dłoni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam takie pomysly:

-zrob detach tylnych lamp zeby nie podlegaly wygladzeniu wspolnie z karoseria (dziwnie to wyglada, i jakos krzywo tam chyba jest)

-poczytaj gdzies (w helpie maxa np.) o grupach wygladzania, przypisz elementom (np drzwiom jedna grupe a nadkola inna) dzieki temu rowki przy drzwiach np nie beda sie tak zaokraglac

-opony strasznie cienke (doslownie) !

That\'s it

P.S ludzie nie cisnijcie tak tego przycisku \"wyslij odpowiedz\"! Raz wystarczy [yes] !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detach lamp? Przeciez one sa osobna czascia :P a co do tych grup to: ciezko mi to wychodzi, ale probuje. I jeszcze opony, wiec takie zostana poniewaz sa to opony nisko-profilowe, na oko jakies 25-30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Wtorek

P.S ludzie nie cisnijcie tak tego przycisku \"wyslij odpowiedz\"! Raz wystarczy [yes] !

 

wyobraź sobie ze czasem raz nie wystarcza...i możesz nawet 5 razy klikać a postu cholera nie zamieści...koniec OT

 

co do integry..to ja mam pytanie czy przednie lampy nie powinny być raczej okularami...??Chyba że ja nie widziałem innych integr :)

 

co do opon...to to co zrobiłeś to raczej nie jest 20-30% tylko z 10% ale i tak źle nie wygląda

 

co do modelu to słuchaj na przednim błotniku mash mase zagłębień i fałdek...dziwne są tesh zagłębienia przy drzwiach...bo tam chyba ms robi ci nie rowki ale doliny ;) a i na tylnim błotniczku tesh bug by sie znalazły :) pozatym pod przednim zderzakiem jest jakaś dziwnie wystająca płetwa :)

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności