Skocz do zawartości

Finished 2d: Fungus


rosikowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne detale jak zielone fragmenty, koncept glowy, grzyby w tle.

 

Jak dla mnie zle robi trzymanie sie tak mocno anatomii czlowieka. Brakuje ciekawej nowej formy lub chociaz deformacji. Dostajemy ubranie dla czlowieka. Przebranko takie. Co prawda sa pewne deformacje, uproszczenia, ale mozna je przypisac nieznajomosci anatomii.

 

Calosc jest troche drewniana, sztywna, miejscami wrecz metalowa. Jakos mi to nie pasuje do grzyba, ktorego cala masa raczej powinna "zwisac", miesnie lub narosla na nich powinny ciazyc, a tu mamy prężnego, zwartego goscia. No ale tu juz zbyt mocno wchodze w wizje "Fugusa" bo pewnie mam po prostu inna w glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od słynnego zdania; w życiu bym takiego obrazka teraz nie zrobił, bo nie mam jeszcze takich umiejętności, ale krytykować każdy może, więc zabiorę się za to drugie.

MINUSY

Co mi się nie podoba, to faktycznie słusznie zauważył Leander to sztywność obrazka, postać wygląda na spiętą jakby pozowała. Kolejnym elementem który mi się nie podoba jest tło, którego tak naprawdę nie ma, kilka niewinnych machnięć pędzla to za mało. Co do kolorów są jeszcze mało naturalne, stylowe, ale powoli zaczynasz odkrywać swoją własną paletę, tak mi się wydaje to ważne żeby ciągle pracować nad swoim stylem i dążyć do tego z całych sił, co ja gadam to najważniejsze. Postać, potwór ma dość dziwną posturę, nie chodzi o proporcję, bo zakładam że to jest jakieś monstrum wymyślone, które jest prototypem z twojej głowy, mam wrażenie jakby nie pasowało do głowy ciało, ale może się mylę.

PLUSY

Przejdźmy do plusów, niektóre elementy są dobrze wykończone, mają wysoki detal jak to się zwykło mówić np. grzyby, głowa. Podoba mi się motyw ze skórą, która odpada jak u jakiegoś gada. Jeszcze jeden plus, wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności