Jump to content

CD Projekt RED rekrutuje do nowych multiplatformowych projektów


Recommended Posts

CD Projekt RED - twórcy gry ‘Wiedźmin’, poszukują świeżej krwi do zespołów pracujących nad nowymi multiplatformowymi projektami! Nasz debiut sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy i odbił się szerokim echem na całym świecie. Obecnie nasze ambicje są jeszcze większe, a właśnie Ty możesz być osobą, która pomoże Nam przy ich realizacji. Poszukujemy ambitnych ludzi, pełnych pomysłów i chęci tworzenia wspaniałych gier na światowym poziomie.

 

Masz bogate doświadczenie - świetnie się składa - właśnie kogoś takiego nam potrzeba! Brak Ci doświadczenia? Nie szkodzi, takich ludzi też szukamy – pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w branży.

 

Co oferujemy w zamian? Dobre wynagrodzenie i pakiet socjalny – to znajdziesz wszędzie. My chcemy dać Ci coś unikalnego, czego nie uświadczysz nigdzie indziej. Atmosferę pracy, przy której ‘burza mózgów’ to pogawędka przy herbacie i ciastkach. Masz ambitny pomysł? Chętnie go wysłuchamy. Uważasz, że robimy coś źle? Daj Nam znać, popracujemy nad tym. Dodaj do tego fenomenalnych ludzi, o których będziesz mógł powiedzieć z pełnym przekonaniem ‘koledzy z pracy’, a poczujesz przedsmak tego, jak pracuje się w REDzie.

 

Obecnie poszukujemy: artystów 3D do tworzenia lokacji, artystów 3D do tworzenia postaci, animatorów z zacięciem filmowym.

 

Więcej informacji na temat stanowisk i wymagań można znaleźć na www.thewitcher.com/praca

 

Nie zwlekaj i wyślij swoje CV, może to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy