Skocz do zawartości

Problem z płynnością animacji...


kyp_durron

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem jeszcze takiego problemu... rzecz w tym, że muszę zrobić prezentację w dużej rozdzielczości => 1024:768 [na FULL SCREEN\'ie] ... nie może to być oczywiście pokaz slajdów... prezentacja ma być portfolio pewnej firmy no i oczywiście wszystko się musi ruszać, skakać itp. Ale tu właśnie pojawia się problem... animacje stworzone we FLASH\'u... obojętnie czy we FLASH\'u MX\'ie czy w SWISH\'u po prostu nie działają płynnie... prosty efekt i FPS spadają do 3-4. Probowałem różnych zabiegów... zmniejszanie liczby kolorów obrazków, cięcie obrazków ale to nic nie pomogło. A na tle musi być ta nieszczęsna tapetka :-( Przerzuciłem się na Director\'a, ale ten się zachowuje podobnie jak FLASH, pewnie przez podobny silnik... Dorwałem Magent\'ę, ale ta też nie najlepiej się z tym spisywała... na końcu wrzuciłem to do Mediator\'a, a tam o dziwo działa płynnie... [pod warunkiem, że wszystko jest wyrenderowane do formatu Mediatora]... problem w tym, że użycie Mediatora odpada... bo kupno kolejnego tego typu programu jest niemożliwe :-( Więc mam pytanie, czy ktoś wie jak możnaby zoptymalizować FLASH\'a aby oglądanie nie bolało już tak bardzo [żeby tak osiągnąć 20 fps :-)]? Może ktoś zna fortel, aby obejść ten problem? POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności