Skocz do zawartości

Scena 3d: Villa Storingavika


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

Wahałem się z umieszczeniem tego tutaj, biorąc pod uwagę, iż jest to temat naszego forumowego contestu, ale praca jakby nie patrzyć jest ukończona i przed nowym rokiem zdecydowałem się jeszcze pojawić w FW:)

Czyli jak zwykle spóźniony ja:

 

villastoringdj7.jpg

.

villastoring02my9.jpg

 

Pozdr;)

Edytowane przez Touch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajnie to wyszło tylko rozdzielczość tekstury na płytkach mogła by być wyższa. Brakuje mi cienia pod umywalką mimo że jest szklana, widok za oknem jakoś płasko wygląda no i ten szum:P

 

Pozdrawiam

Edytowane przez TooL666PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew Panowie;) Szum, to niestety koszt oszczędności na czasie, nowy sprzęt w drodze, obiecuję poprawę;) Noise na płytkach też im dłużej na to patrzę, tym wydaje mi się zbyt duży, powinien być faktycznie drobniejszy. Co do horyzontu, nic przy nim nie majstrowałem, fotka na cylindrze, może to wina perspektywy, prawdę mówiąc nie wiem i dopiero teraz w jakimś stopniu sam to zauważam;)

Filip, bardzo śmieszne;p Coś tam ambitniejszego sobie teraz skrobię, hot rod'a też planuje skończyć, więc mam nadzieję, że w niedługim czasie uda mi się zadowolić, gusta;p

J|L, oj chciałoby się, chciało;) I może jeszcze frytki do tego?:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, bardzo śmieszne;p Coś tam ambitniejszego sobie teraz skrobię, hot rod'a też planuje skończyć, więc mam nadzieję, że w niedługim czasie uda mi się zadowolić, gusta;p

Pozdr

Tylko żartowałem....scenka prosta wiec przez to trochę nudna może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, spokojnie, ja też sobie żarty robię;)

 

Edit: Ha! Ten horyzont za oknem nie jest krzywo, po prostu, to co się wydaje, że jest krzywe, jest faktycznie linią brzegową idącą pod kątem, w stronę kamery;p Teraz na to wpadłem;D\

Cya

Edytowane przez Touch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności