Skocz do zawartości

Kapsula ratunkowa


owiec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jezeli to kapsula ratunkowa to hmmm..powinna miec chyba jaki naped,ale ciezko byloby go gdzies tu umiescic.To ma byc kapsula ratunkowa aby powrocic na ziemie tak?(nie wiem :P)to chyba powinna miec jak najmniej odstajacych czesci,ale wiesz...ja sie nie znam :)),milej pracy i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skateforlife, racja, zapomnialem o napedzie. Niedlugo poprawie.

Noted, indian, wszystko wymyslam w biegu, nie mam referek :) A robie to do mojej autorskiej gry RPG - Trekt. I jest to moj koncept. Bardziej opisze go niedlugo, przy nastepnym update.

lukasz_walczak, dopiero zaczalem, jak widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda strasznie ;p , taki box i parę beveli , najpierw przydało by się przemyśleć projekt ;] Kapsuła powinna chyba być mniejsza , to wygląda bardziej jak jakiś wahadłowiec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indian, dzieki tobie wiem teraz o smooth grupach :) teraz je dodam

TigerHellmake, myslalem ze do manewrowania starcza te z tylu, ale po przemysleniu, dodam jeszcze dodatkowe silniczki manewrowe.

Poke, jasne ze wystajace rury, kable i skomplikowane ksztalty wygladaja fajnie. Gdy sie zastanawialem (przemyslalem) nad projektem, doszedlem do wniosku, ze skoro to ma wejsc w atmosfere jakiejs planety, to musi miec jak najmniej wystajacych czesci. Dlatego wszystko jest takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jymal

Ale może mieć pare wystających elementów o obiegowym kształcie, i to wcale jej nie spowolni..

 

Moim zdaniem nie jest aż tak źle :) Pracuj, pracuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności