Skocz do zawartości

Problem z materiałami [3dsmax]


Gość irsta

Rekomendowane odpowiedzi

chcialam korzystac z materialu vraymtl ale zorientowalam sie ze sie nie da :(. Wczesniej probowalam ladowac jakies sceny czy matreialy i nie wiem czy to nie jest powod tego ze to nie diala z tego co widze to nie dziala mi tez w tym pliku nawet material. Z tego co zauwazylam jak wejdzie sie w materialy a potem w sceny to jest tam scena ktorej nie mozna usunac i zastanawiam sie czy to nie jest jej wina :/

Z gory dzieki za szybka odpowiedz. boje sie ze mi sie nie uda zdazyc na oddanie jak bede musiala modelowac wszystko od nowa :(

Acha iczy istnieje jakios sposob tak jak w cadzie gdzie kopiuje sie calosc i otwiera w innym pliku. niepotrafie zrobic tego w maxie bo niedziala tutaj standardowo ctrl + v. W nowo otwartych plikach normalnie chodza mi materialy :/ ale niepotrafie skopiowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

1. Czy masz dobrze zainstalowanego Vraya

2. Dziwnie piszesz i trochę nie wiadomo o co Ci chodzi, prawdopodobnie poprostu nie umiesz obsługiwać edytor materiałów w maxie

3. dodatkowo żeby użyć materiałów Vray trzeba je wybrać z listy albo pobrać z biblioteki lub innego pliku

4. Jeśli chcesz skopiować obiekt do innego pliku używj funkcji file-merge czyli jestes w projekcie docelowym i pobierasz obiekt z innego, ale najlepiej zebys znala jego nazwę bo jak ci wyskoczy same nazwy typu box czy line to lipa

 

Proponuje obejrzeć jakiś tutek o obsłudze Material Editor lub lepiej opisać swój problem

 

tutaj na forum Temporal zrobił super tutki o Vrayu i też tam pokazuje używanie materiałów Vray więc poszukaj tych tutków

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności