Skocz do zawartości

Obiekt 3d: jabłuszko


Ra3l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :]

 

Jest to moje pierwsze coś w 3d max studio 2009 (v9?).

Wcześniej pracowałem na zonza modeler ale postanowiłem przejść na 3d studio max. To co tu pokaże to jest hmm sprawdzenie tutorialu następne moje prace będą o wiele ambitniejsze . Obiecuje;]

 

jabluszkody5.th.jpg

 

Edit:

Wielkie sorry dopiero teraz doczytałem regulamin... proszę o przeniesienie tematu?!

Mam nadzieję że obędzie się bez sotrzeżenia ?;] Obiecuję poprawę.:)

Edytowane przez Ra3l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Proponowalbym ci takie prace, robić w zaciszu 4 kątów i nie pokazywać wyników prostych tutoriali na forum. Bo kiedyś będziesz się tego wstydził...

To tak dla Twojego dobra :)

Do galerii to sie nie nadaje, gdzie są jakieś cienie, kompozycja leży, nie wiem jak one stoją na tym pochylonym czymś... Brakuje tekstury na jabłkach, widziałeś kiedyś tak idealnie zielone jabłko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydzić napewno się nie będę, bo wstyd to kraść, niewiedza i nieumiejętność nie jest wstydem.

 

Oczywiście masz racje że lepiej takie mini "projekty" robić w 4 ścianach, ale pisząc ten post chciałem się przywitać na forum i poinformować że człowiek jak ja istenieje;).

Cieni robić nie umiem, kompozycja?;] jaśniej proszę, to jest płaskie, tylko render robiony pod kątem (takie artystyczno-podobne-foto-render-coś), mam nadzieje że rozumiesz o co chodzi?

 

tekstur również nie umiem nakładać. :)

Widziałem te moje wymodelowane ;p heh:)

 

To co wcześniej pisałem że nie umiem nie oznacza tego iż nie dąże do tego.

A tak przy okazji witam Cię TOB01, bo Twój nick wydaje mi się znajomy z forum PCH?:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj panie, temat chyba poleci, w regulaminie jasno pisze:

...

3) Pamiętaj o tym żeby Twoja praca spełniała wymogi JAKOŚCIOWE Gallery finshed works, nie wrzucaj tu :

- Prostych brył jak : boxy, sphery itp.

- Testów!

- Niedokończonych modeli od tego jest dział W.I.P

- Jeżeli jesteś początkujący zastanów się kilka razy zanim wrzucisz coś czego, w przyszłości będziesz się wstydził!

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred sorry ale napisałem w pierwszym poście edit, że w regulaminie doczytałem to dopiero po założeniu wątku, a to że poleci to ja wiem. Tylko mam nadzieję że obejdzie się bez ostrzeżenia.

 

Coś jest u mnie nie tak ? czy czas na forum szfankuje?;] O fwie godziny do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności