Skocz do zawartości

Quad Yamaha YFM 350R


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy :) , maxa się dopiero uczę robiłem wcześniej kilka modeli "architektonicznych" więc nie były za bardzo skomplikowane ten model jest pierwszy tego typu więc licze na wasze uwagi i ewentualną pomoc , jeśli chodzi o materiały to w zasadzie "jeszcze" jestem kompletnie początkujący .

 

Edytowane przez Vorenus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jamam takie pytanie, bo tak sie przyglądam. fajne orurowanie.. ładna rama.. itp.. ale czy oby nie na darmo?

 

Jak będzie obudowany silnik quada ? czy będzie to na zasadzie mocno, ze tak powiem wentylowanego rzeliwnego korpusu?, czy będzie obudowa? :D

 

Proponowałbym też nie zajmować się wstępnie materiałami bo są one na tym etapie projektu zbedne i marnujesz lekko czas.. zajmij się tym po skończeniu wstępnym modelu :D

 

Na felgi dałbym chamfer. bo zbyt okrąglawe masz "szprychy" :D

 

 

 

p.s. Cieszę się, ze też powróciłeś do 3D ... nie da się z tym rozstać jak się kiedyś w to bawilo :D .. pozdrawiam i licze na fajny finish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że niektóre elementy są zbędne ale tak jak mówie ucze sie modelować a wykonanie każdej części to jakieś wyzwanie :) , sam silnik oczywiście jak najdokładniejszy poza tym tu jeszcze mase brakuje felgi są też tymczasowo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje specyficznej chropowatej powierzchni i przejsc coś na bazie odlewnictwa.. bo własnie tą metodą są robione te elementy silnika.. korpus i pozostałe elementy z metalu i polyestru..

 

Hmm.. trzeba zapytac tych z góry.. co tam z tym sculptem kombinują :D:D.. tą metodą mozna coś tu zdziałac. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności