Skocz do zawartości

Max 2009 Problem z Viewportami


Karoloos

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno przerzuciłem całe swoje "zaplecze 3d" na Vistę 64bit i maxa 2009 i wszystko pięknie szybciej dużo rzeczy się tutaj robi, ale nie mogę dojść do ładu z viewportem w sensie strasznie wolno działa, na xp 32bity chodził płynnie a tu wrzucam cokolwiek co ma więcej obiektów trochę i haczy się staszliwie najdziwniejsze że dzieje się tylko w opcji wireframe czy front czy top nawet perspective jak wlacze wireframe haczy strasznie a na smooth jest płynnie. GPU to Ati HD4870 i oczywiście mam najnowsze sterowniki może tutaj trzeba jakieś starsze albo coś się ustawiło domyślnie tak jak nie powinno.

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za pomoc ale nadal coś niebardzo.

Opcja z Aero pomogła delikatnie, a w Windowsie mam automatyczną aktualkę więc wszystko jak tylko wyjdzie to instaluje oczywiście z sp1 włącznie. Do maxa 2009 ściągnąłem sp1 i chyba nic wiecej nie wyszlo. Navi też wyłączyłem. I jest troszkę lepeij ale daleko do maxa 8 z którego się przesiadłem. Pomaga wciśnięcie "O" tylko nie wiem co jeszcze upraszcza w wireframe, a na dłuższą mętę też do bani bo przesuwa się płynnie ale zanim Sobie uprości to ma sekundowe lub dwu- wahanie które rozwala mi spokój ducha, może gdzieś mogę zmienic ustawienia jakiejś dokładności wireframe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności