Skocz do zawartości

Scena 3d: Budynek


lokoman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam, jak widac jestem nowy, dopiero zaczynam swoja przygode z maxem, mam nadzieje ze wszystko na dobrej drodze. Postanowilem sie wziac za modeling o to takiego domku i juz mam do Was towarzysze pytania, w jaki sposob dodac jakies szczegoly, sugestie itp. rzeczy ..... np. rury ? kominki ? z gor thx za pomoc i opinie ! licze na Was !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witamy witamy

 

Kominki najlepiej robić extrudem lub bevelem jak mi się zdaje, a rynny itp z nowych obiektów. Pozatym zanim zaczniesz robić szczegóły, zastanów się z jakiej strony będziesz pokazywał skończony model, nie ma sensu robić szczegółów których i tak nie będzie widać. Przynajmniej taki jest mój pogląd na tą sprawę.

 

I wrzuć jakiś jaśniejszy render bo na tym mało widać (no chyba ze takie było twoje założenie)

 

życze miłego siedzenie nad maxem

Gollum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... o sam modeling mi nie chodzi bo z tym sie napewno wyrobisz, chodzi o sposob w jaki sie do tego zabierasz, stworz jakis szkielet obojetnie jakich rozmiarow, zrob parter i wejsce do budynku i dodaj troche wysokosci, tak jak jest naprawde. Pozniej zrob drugie pietro i postaw ten szkielet troche wyzej niz wejscie i okno zrob od pasa w gore, tak jak jest naprawde :) bo u ciebie wejscie do budynku jest na rowni albo wyzej od podlogi 1 pietra, a 2 pietro nachodzi na 1 to tyle, narazie nie ma czego chwalic i dodawaj jakies podloze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności