Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Minigun


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest to mój pierwszy post chciałbym się przywitać - zatem cześć Wam. ;)

Jest to moja pierwsza praca, z której jestem osobiście zadowolony. Jednak, jako że dopiero zaczynam swoją przygodę z 3d, będę wdzięczny za wszelkie komentarze i oceny mojego obiektu. :)

Soft: 3ds max, mental ray

 

 

bc17ded0b8f6f412m.jpg

 

180b4f887ceb2a42m.jpg

e6a245eea9d6f335m.jpg

Edytowane przez pit-lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heja

 

Dobra bo widzę ze nikt Ci nic nie pisze więc ja się troszkę naprodukuje :). Jak na pierwszą prace to jest okey widać bryle wiadomo ze to minigun, kamerki noo o tym zaraz ci lekturę napisze. Dalej studio w miarę okey oświetlenie etc tez w miarę, a teraz back do kazania. Jak chcesz podciągnąć poziom to poczytaj trochę o fotografij, jakie zdjęcia jakimi obiektywami się robi (wide/telephoto etc) poczytaj trochę o studiach i jakimi światłami się oświetla i jakie siły maja mięć kolory(te wszystkie ustawienia ma mental), dętego zacznij psowac troche photoshopa nie zaszkodzi mógł byś podkontrastowac tło i jakoś kompozycje zrobić zęby oko widza było kierowane na poszczególne elementy giwerki :)

 

Pozadro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jakos tylko w polowie mi to przypomina miniguna ale przyjmijmy ze nie wiem jak ma wygladac taki minugn. Model zle nie wyglada ale render slabiutkio i nie widze za bardzo tego mentala. Cien idealnie czarny odtry oswietlenie malo ciekawe i cos chromowy minigun mnie nie przekonuje. Dobry material na wipa ale do finisha daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze i konstruktywną krytykę. Teraz widzę, że nad renderem trzeba jeszcze popracować, aczkolwiek dopiero raczkuję w 3D. Nie zrażam się, jednak i być może zobaczycie niedługo kolejne moje wypociny, choć wtedy umieszczę je w dziale WIP, by tam popracować nad sceną pod waszym "nadzorem". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności