Skocz do zawartości

krzesło poduszka


anusia86

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie siedzisko mojego krzesla jest półokrągłe chce zrobić poduszkę z boxu jednak nie wiem jakiego modyfikatora uzyc zeby dopasowac ja do polokraglego ksztaltu? zamieszczam foto zebyscie zobaczyli o co biega z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

qrde ....albo za duzo pije albo nie widze "siedzisko mojego krzesla jest półokrągłe"..............oparcie moze? o to chodzi?? w trimiga zrobisz to modyfikatorem FDD w maxie.....w maxie wnioskuje bo za cholere WRÓŻKĄ NIE JESTEŚMY GODDAMNIT!!! ;)) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie siedzisko mojego krzesla jest półokrągłe chce zrobić poduszkę z boxu jednak nie wiem jakiego modyfikatora uzyc zeby dopasowac ja do polokraglego ksztaltu? zamieszczam foto zebyscie zobaczyli o co biega z gory dziekuje za pomoc

 

 

Weż boxa podziel na właściwościach length segs 15, width segs 15, klik prawym przejdz do konvert to mesz,włącz na właściwościach vertex i niżej włącz ignore backfacing, zaznacz na samym środku ( na wierzchu ) środkowy jeden wetrex,potem przejdz do właściwości i włącz Soft Selektion i Use Soft Selektion, w okienku folloff zmieniaj kolory vertexu które chcesz wyciągnąc,/ reszta według Twoich potrzeb . Proponuję podnieś vertexy potem zmniejszyc falloff i na dół , a obróbka poduszki to już inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności