Skocz do zawartości

exterior: landscape formation one


Krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wrzucam nową-starą wizkę nad ktora pracowalem w ramach treningu juz prawie rok temu, a nie zamiescilem jej wczesniej z powodu odmowy wspolpracy ze strony stron hostingowych.Potem zapomnialem.Mniejsza z tym:P Landscape formation one Zahy w Weil.Na podstawie zdjecia z architecture.now.Moja pierwsza scenka wieczorowa.Niektorych niedociagniec jestem swiadom, innych zapewne nie.W kazdym razie zapraszam do ogladania i komentowania.

Dalej nie wiem jak zamiescic wizke w pelnej rozdzielczosci(lub przynajmniej w odpowiednio wysokiej) bezposrednio w poscie wiec ewentualnie prosze o wskazowki.

 

http://img261.imageshack.us/img261/5096/landscapeformationonefi.jpg

link do obrazka na imageschack

Pzdr 600

Edytowane przez Krs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość psiaqpa

witaj przybuszu

bezposredni link do imageshak'a mi niestety nie działa. Klimacik wizki mi sie bardzo podoba. Materiały mogły by byc ciut lepszej roździałki.Jezeli uzywasz vraya to pokusiłbym sie o uzycie vray'owego dispplacement'u do zrobienai trawki. Poprawiłbym również (jakos wykonczył) granice medzy trawą a tym chodnikiem czy cokowiek to jest :) - by zlikwidowac tą linię.

Bardzo fajnie wkomponowałeś obiekt w otoczenie - klimatyczne niebo i drzewa-drapaki w tle ( to nie jest 3d??) Czy to oświetenie zielonkawe jest tak w oryginale?Obiekt znam ale nie widziałem nigdy fotek w nocy.

A tak poza tym to chyba sie poznaliśmy Panie Krs - w słonecznej Portugalii z tego co pamietam? (chyba ze myle z kimś innym :) Tej Waszawy w opisie nie jestem pewien, bo wczesniej chyba był Kraków... Daj znać czy to Ty to sie w Wawie na jakies chlanie umówimy. :))

Pozdrasy

łb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za posty panowie.

Generalnie staralem sie zrobic wizke dokladnie jak zdjecie referencyjne a na nim byly wlasnie prawie totalnie bezlistne drzewa, jakis zwiropodobny tluczen zamiast trawy i zielonkawe oswietlenie, choc to akurat moze zasluga fotografa.W sumie ubogo ale ma swoj klimat ktory mi np sie podoba.

Tlo to fotka, faktycznie rozdzielczosc za mala ale tylko ta pasowala do sceny i w miare przypominala tlo zdjecia.

Moze jesli dogrzebie sie do plikow to sprobuje to poprawic.

psiaqpa! Tak, to ja:)Jak widzisz chlamy kreatywnie bo jednak czegos sie nauczylem a w Portugal nawet nie wiedzialem ze istnieje vray.Napisze na pewno na priv.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności