Skocz do zawartości

Nadanie ruchu do obiektu ?jak.


Maragaht

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy, dopiero kupuje książki na ten temat ale zanim dojdą proszę was o pomoc. mam obiekt 3D np. człowiek teraz (jestem calkiem zielony) jest jakis tutek lub ktoś to robił żeby nadać mu ruchy i jak zrobić je dobrze żeby noga raz nie była niżej raz wyżej, ogólnie jakie opcje używać, jak je zapisać. I ewentualnie cienie jak do tego zrobić. Będę wdzięczny za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie on nie zmienia mi widoku na 4 pola ciagle jedno P.S czasem obracam widoki i centralny pkt widoku jest na srodku a jak przeloze obiekt gdzie indziej to jak zmienić centralny pkt wtedy

Edytowane przez Maragaht
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Myśle, że chodzi ci o Zoom Extents i Zoom Extents All.

W prawym dolnym rogu programu znajduje się 8 ikon.

 

capturerll.jpg

 

Zaznaczyłem ci dwie, które po zaznaczeniu obiektu lub wielu obiektów wyśrodkowuje je w oknie widokowym. Zoom Extents w aktywnym oknie widokowym, a Zoom Extents All we wszystkich oknach.

 

A co do 4 widoków to spróbuj zakładka View-->Viewport configuration-->Layout i tu ustawiasz widoki. Ale poza tym ALT+W powinno działać.

 

capture1e.jpg

 

Myśle, że pomogłem.

 

Pozdro

capturerll

Edytowane przez pacza1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak to jest to Szczerze mówiąc nawet opcja view-->Viewport configuration-->Layout nie chciała działać dopiero po naciśnięciu klawisza w dolnym rogu 2 rząd ostatni te które mi pokazałeś nie dały efektu ale dzięki tobie dałem rade :) W>D> mam juz swojego robota nadanie ruchów mam tylko stronkę którą wysłał mi wcześniej jeden z użytkowników no ale do robota ciało człowieka nie pasuje czy ktoś ma z was jeszcze cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności