Skocz do zawartości

Dobry hosting domen


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Witojcie, witojcie, jak to mawiają nasi południowi pobratymcy ;)

 

Po roku od wykupienia domen w nazwa.pl chciałem się przetransferować do jakiegoś "normalnego" hostingu w którym będzie można ustawić choćby podstawowe parametry.

 

W związku z tym poszukuję wszelkich opinii i liczę, że polecicie mi jakiś dobry polski hosting domen, gdzie będę mógł się spokojnie przetransferować.

Potrzebuję mieć możliwość przekierowania wpisów DNS na adres IP i wpisów MX na inny adres - to jedyne, co mnie interesuje tak naprawdę. Do tego oczywiście niezawodność też ma duży wpływ :)

 

Myślę po cichu o home.pl - najtańsi nie są, ale ponoć całkiem dobrzy. Natknąłem się też na domeny.pl i kei.pl . Co możecie mi polecić? Może macie jakieś doświadczenia w tej materii?

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Swoją domenę obsługuję za pomocą home.pl i nigdy nie miałem żadnych problemów. Nie ma problemów z przekierowywaniem, wszystko odbywa się za pomocą fajnego admin panelu. Ceny na pewno mogłyby być niższe (zwłaszcza 99 za przedłużenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehe, dzięki! :)

Rep leci :)

 

Btw. działa to poprawnie? Próbowałeś może robić takie manewry z przekierowaniem maila na inne IP niż adres serwera u nich?

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekierowywanie na inną domenę działa bez zarzutu, używam na co dzień, tak samo jak przekierowywanie na specyficzny katalog. Przekierowywanie maila także działa bez problemu (przynajmniej to, które ustawiamy na screenie 1).

 

Co do MX - nie za bardzo ogarniam ten cały koncept adresów serwera poczty, ale przy ustawianiu opcji tego typu masz takie opcje. Wyjaśnij o co chodzi, to chętnie przetestuję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Z grubsza chodzi o to, że mam kilka domen które chcę podpiąć pod serwer z numerem IP, ale pocztę podpiąć pod konto na google apps ( http://www.google.com/a/help/intl/pl/index.html ). Jak dotąd wszystkie domeny miałem w nazwie, ale okazało się, że oni taką usługę oferują tylko dla ludzi, którzy mają u nich również serwer (nie ma to jak uczciwa konkurencja :/) więc po kilku dniach bojów z BOKiem się przenoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W home mam dwa serwery i z cztery domeny. Jestem bardzo zadowolony. Faktycznie płaci się trochę więcej ale mam pewność że wszystko działa jak w zegarku.

Mają super pomoc techniczną 24/7 i z uśmiechem na ustach pomagają w każdje najdrobniejszej pierdole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Słyszałem od znajomego, że w przypadku nietypowych problemów jest u nich ciężko, ale mam nadzieję, że wszystko będzie śmigało prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności