Skocz do zawartości

[obiekt 3D] Aparat telefoniczny


Rekomendowane odpowiedzi

Wystraszyłem się grupy"anty cwaniacy bez prac" I choć uważam, że nie pozjadałem wszystkich rozumów i raczej nie krytykuje to przezorny zawsze ubezpieczony :P

 

Jest to nowoczesny aparat telefoniczny, stylizowany na staroć. Gdzieś tam w necie mi sie obiło o oczy i postanowiłem sobie zrobić razem z taką małą scenką.

Dof z zdeptha (którego 1 raz użyłem, jak i samego dofa) :)

model robiłem nie długo bo w sumie nie ma tu nic skomplikowanego. Dłużej bawiłem się z renderem.

coś tam poklikałem w PS i wyszło coś takiego:

 

1236707766.jpg

 

 

W sumie mam przepalony monitor więc u was może być zbyt jasno... :/

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Model wyglada ok, ale pokaz siatke.

Materialy, to zupelnie inna historia - mimo, ze dales GI i HDRI, to wyglada to jak scanline. Obiekty nie trzymaja sie za mocno. Metal, na tarczy w szczegolnosci, wyglada bardzo sztucznie.

Dobre jest natomiast kadrowanie, mimo, ze bardzo nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko dziwią te gumowe przyciski zamiast dziurek w tarczy.....tzn. no chyba ze to jakiś "nowoczesny" dezajn jest ;)

Co do rendera, hm....mi osobiście brakuje jakiegokolwiek cienia......wiesz o czym mowie.....coby tej scenie dodać głębi. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatka jak siatka ;)

tam z tyłu jakaś masakra, ale co tam

1236710409.jpg

 

noo dziurek nie ma :D tzn na referce było tak jak ja mam, przyciski zamiast kręcenia.

Z tym scanlinem to chyba troszke przesada.

Ale co tam, człowiek się uczy ciągle... Mam nadzieje, że następne będzie lepsze.

Dzięki za komentarze i wytykajcie jeszcze jakieś błędy, co mi w przyszłości pomogą

 

Cholera, zauważyłem, że on chyba lewituje :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam najbardziej nie podoba się tarcza - ten matowy materiał bardzo nienaturalny jest, no i przyciski są tak trochę "na chama" wbite w tarczę, przydałoby się im w tej tarczy zrobić jakieś otwory, by było widać, że da się je rzeczywiści wcisnąć. Poza tym reszta całkiem fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności