Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Objektyw (może potem będzie aparat)


rdo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z wysokim prawdopodobieństwem... chociaż ten oobiektyw to nie jest niestety standartowa dwójka, a tandetny, ciemny plastikowy zoom, jeden z najtańszych w ofercie kanona ;)

 

 

Właśnie objektyw ma już większość elementów widocznych z zewnątrz - jeszcze troche detali, tekstur, śladów użytkowania, kapsel i bagnet, a potem zabieram sie za body

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki.... za aparacik zabiore sie jutro, a teraz, skoro sie tak obiektyw podoba, to jeszcze jeden render (tym razem w nieco niższej jakości)

 

- -

Blender ma najlepszy stosunek masy do ceny i zawartości do masy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybor pakietu 3D pozostaje prywatna sprawa. Jesli Ci sie nie podoba ze wiekszosc ludzi stad uzywa max`a to pozostaw to opinie dla siebie. I fakt ze uzywasz Blendera nie znaczy ze jestes kims bo nie \"okradasz\". Dlatego nie uwlaczaj 3/4 (czy nawet wiecej) osobom wchodzacych na to forum i pokazuj co robisz i pozostan obojetny wobec tego co inni robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja kogoś obrażam?? najwyżej przestępców (bo kto mi powie że pirat to nie przestępca, albo że przestępca nie zasługuje na najwyższą pogardę??)

 

nie sugeruje że wszystcy użytkownicy 3ds to piraci, ale z pewnością jest ich \"troche\"

nie mam nic przeciwko maxowi, za to mam sporo przeciwko piractwu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie ucze sie obsługi nowo zainstalowanego renderera - YafRAY (open sourceowy produkt znajdujący się obecnie w fazie beta).... może niedługo zobaczycie rendery nieco ładniejsze niż te z blenderkowego \"skanlajna\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności