Skocz do zawartości

WIP 2d: " Treser "


rosikowski

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam krótkiego wipka, bo pracka jest już prawie skończona, chciałbym poczytać wasze sugestie, zanim ją "dopieszcze"

 

kukumvk.jpg

w900.png

 

 

oczywiście trza jeszcze ustawić dobre podłoże oraz troszq poprawić stopy tresera, jego peleryne, grubość zbroi na przedramieniu i dokończyć łańcuch, detal smoka ( tylne kończyny)... no i zastanawiam się nad proporcjami zwierzaka (w szczególności wielkość głowy)... [nie chcem żęby to była ilustracja, tło będzie takie "symboliczne".. ;-p ]

 

acha... zakładając że ktoś sobie pomyśli że przez ostatnie 2 miesiące tylko nad pracowałem to od razu mówie że nie ... nie lenie się ...;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Proporcje zwierzaka wg mnie OK ale skrzydła(kości) ma trochę za masywne i ogon nie jest jednakowo gruby na całej długości. Mi osobiście brakuje koloru w tej pracy - ale to nie rzecz którą trzeba się sugerować. Łańcuch za gruby i dałbym go po całości bez tej nitki. Niestety kurcze mam wrażenie że wszystko jest z jednego materiału a black&white to podkreśla. Zarzuć jakiegoś połyska na blachę. Treser mi się podoba - taki mroczny (pomimo jasnych odcieni) i nazgulowaty. Czekam na następny krok. Boszszsz... ja chce do 2D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm , co do postaci to są chyba w porządku.. natomiast obrazek wydaje mi się dość płaski i sposób ujęcia tej całej sceny tą płaskość według mnie narzuca.. Chodzi mniej więcej o to że te postacie są obok siebie oraz ciężko jakoś usytuować je w przestrzeni przez to że mało cieni rzucają np na podłoże. Specjalistą nie jestem ale takie mam wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności