Skocz do zawartości

Temat pracy magisterskiej w 3ds Max?


melman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

muszę wybrać temat pracy magisterskiej, i postanowiłem że chcę pisać o 3ds max ponieważ znam średnio ten program, jednak nie wiem co konkretnie by miało się znajdować w takiej pracy,

praca magisterska jest pracą porównawczą, roziwązującą konkretny problem, przedstawiającą osiągnięte wnioski,

i tu jest problem gdyż mojemu promotorowi trudno wygodzić, gdyż wogóle nie zna się na grafice.

 

Znajomy, który też pisze prace u tego samego promotora , zaproponował przedstawienie wszystkich silników renderingu i chyba przy tym zostanie.

Ja wymyśliłem żeby przedstawić wszystkie sposoby modelowania.

Lub porównianie Maxa z Blenderem na konkretnym modelu.

 

Myślałem też żeby pisać o maxie+ZBrush, tyle że to jest temat dobry dla pracy licencjackiej, gdzie trzeba coś zrobić, a nie jak w pracy magisterskiej przedstawić i rozwiązać konkretny problem.

 

Może macie jakieś doświadczenia, propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aspenboy, ciekawy masz temat,

okazało się że na mojej uczelni AHE(WSHE) zamknęli informatykę i przemieśli nas, SUM 3 sotatni semestr do Łodzi na WSInf,

ty też jesteś z Łodzi i ciekawy jestem na której uczelni studowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca magisterska, temat to porównanie i zastosowanie wybranych metod animacji postaci 3d w filmie, kryteriów większych nie ma, promotor zgodził się na przyjętą przeze mnie stylistykę no i będę walczył z animacją postaci, jestem dopiero w początkowej fazie, mam scenariusz, modele, kończe animatik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności