Skocz do zawartości

Turowa gra on line wichry-wojny.pl- szukam grafika do wspólpracy!


miccom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Na wstępie opiszę sam projekt, aby zachęcić potencjalnych grafików do współpracy :)

 

Otóż.

Gra umieszczona jest w czasach 2 wojny światowej. Jest to gra turowa, wzorowana na bardzo starej grze panzer general.

Jak wygląda gra?

Gracze poruszają się po 144 mapach z naniesioną siatką 100 pól heksagonalnych. Prowadzą działania wojenne, za zniszczenie wrogiej jednostki otrzymują pieniądze które przeznaczają na kolejne jednostki bojowe.

Aby zachęcić dodatkowo grafików do współpracy powiem, że uwielbiam grać w takie strategie, ale jakoś nie mogłem znaleźć takiej gry na internecie aby pograć ze znajomymi:) a szczególnie z ludźmi! a nie z komputerem- stąd ten projekt!

 

Gra jest grywalna już w 75%, dalsze prace uzależnione są od grafik których nie posiadam;/ a właściwie posiadam coś na zastępstwo:) ale nie mogę na podstawie tego zrobić kodu gry.

Działanie gry można przetestować na stronie www.wichry-wojny.pl logując się na konto login: testowe, hasło: test i na świat 1

Nowy layout już się robi, te grafiki które już są- są całkowicie do zmiany, układ witryny też ulegnie zmianie- na potrzeby testowania kodu- jest ok.

Niektóre funkcje jak rejestracja, bitwa itd działają ale są wyłączone aby nie zaśmiecać bazy danych.

 

Oczywiście bez grafiki ta gra traci dużo uroku, wiec jeśli jesteś zainteresowany/ana współpracą ze mną- zapraszam!

Więcej szczegółów dotyczących wykonanych prac, danych taktycznych jednostek, zasad gry dowiesz się na forum gry

 

Co mam do zrobienia?

 

1. Duży obrazek mapy (1200x1200px) , 1/4 zajmuje morze, reszta ląd podzielony rzeczkami, jakieś laski, łąki, góry itd.

mapa na której obecnie pracuję wygląda tak: www.wichry-wojny.pl/images/mapa1200x1200.jpg i coś podobnego bym potrzebował.

 

2. Mniejszy obrazek tej samej dużej mapy(600x600px);

 

 

3. 144 mniejsze mapki, wynikłe z podzielenia tej dużej mapy na 144 mapki:), z naniesiona siatka 100 pół heksagonalnych ( robocza mapa wygląda tak: www.wichry-wojny.pl/mapa1.jpg )

 

4. Ok. 100-150 małych obrazków ( jakieś 35x35 px)- konturów jednostek bojowych wykorzystanych w grze.

 

5. Ok. 100-150 większych (a co za tym idzie i trochę dokładniejszych) obrazów jednostek zastosowanych w grze dla pokazania graczowi szczegółowych danych taktycznych każdej jednostki.

 

 

 

Co mogę zaproponować?

 

Pieniędzy nie mogę zaproponować(na tym etapie!- po odpaleniu gry- jak najbardziej) z prostej przyczyny- wiem że są to ogromne koszta których nie byłbym w stanie zorganizować, ale proponuję stałą współpracę w postaci wciągnięcia na listę płac już działającej gry- na której sukces razem zapracujemy.

 

Wykonane prace i wysoka grywalność dowodzi że nie jest to kolejny projekt krzak, tematyka i zastosowane, unikatowe i nowatorskie pomysły dają duże szanse na stworzenie gry, która potrafi zarobić na swoje utrzymanie a przy okazji i na nasze :)

Ja od siebie daję wiele godzin pracy nad kodem gry, super domenę, serwer i całe zaplecze techniczno-administracyjne.

 

Jeżeli dotarłeś do końca tej bajki- zapewne jesteś wstępnie zainteresowany/ana współpracą.

Chciałbym aby ta gra była pewnego rodzaju wyzwaniem dla ciebie tak jak jest dla mnie! A na pewno razem odniesiemy sukces.

Zapraszam do współpracy! Zostań grafikiem gry http://www.wichry-wojny.pl

Pozdrawiam.

koncept manager gry wichry-wojny- miccom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności