Skocz do zawartości

Postać 3d: Lophiiformes


Bilay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Od dłuższego czasu zabierałem się z zamiarem wymodelowania żabnicokształtnej :) Z angielskiego "angler fish". Jest to praca zrobiona w hołdzie dla niesamowitego modelera Martina Krola.

 

Jeśli ta rybka wydaje wam się skądś znajoma to dobrze wam się wydaje ;) Jest ona jedną z pierwszych bohaterek filmów promo dla zbrushu. Dla mnie z kolei była to idealna okazja odświeżyć zdrętwiałe grabie w zb i tym o to sposobem przedstawiam wam prackę zrobioną podczas dłuższej przerwy śniadaniowej ;)

 

Soft: Zbrush + PS

 

v5bcr9.jpg

Edytowane przez Bilay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Flara jest do dupy.

Sądzisz że ten kilometr pod wodą gdzie jest ciemno j gęsto od syfu w wodzie taka mała rybka dawałaby tyle światła że na soczewkach aparatu robiłyby się flary ?

W pracy brakuje mi otoczenia, jakiejś zawiesiny w wodzie, drobinek roślin no i przede wszystkim textury tej rybki, jakiegoś shaderka chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze komentarze. Od siebie dodam jeszcze, że ta pracka w założeniu miała być tylko speed-sculptem ale po dłuższym zastanowieniu i waszych uwagach dorzuciłem trochę animuszu w szopie.

 

+mały test z tłem i shaderkiem

fd7yvc.jpg

 

+orthos

2hydsw.jpg

 

Następna obiecuję będzie wyglądać tak :P >

 

anglerfish.jpg

 

PS. A mogłem wrzucić prackę do wip-a...

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flara jest do dupy.

Sądzisz że ten kilometr pod wodą gdzie jest ciemno j gęsto od syfu w wodzie taka mała rybka dawałaby tyle światła że na soczewkach aparatu robiłyby się flary ?

W pracy brakuje mi otoczenia, jakiejś zawiesiny w wodzie, drobinek roślin no i przede wszystkim textury tej rybki, jakiegoś shaderka chociaż.

 

Z tego co wiem... w najglebszysz glebinach stworzenią w ogromnej wiekszosci są białe. Bo skoro nie ma swiatła to i kolory nie potrzebne. Oprócz tych co tak fajnie swiecą na kolorowo. Choć ta rybka nie jest biała istotnie;) particle w wodzie baardzo poprawią całość, a z DoF'em to juz wogole bedzie rewelacja;) a jak dodasz małą rybke ktora zaraz ma byc pożarta... ok bo sie za bardzo wczuwam...;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności