Skocz do zawartości

[Odsprzedam] Cintiq 12wx - tablet


Gość baael

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania świetny tablet Wacom Cintiq 12wx. Tablet został zakupiony w Vobisie w październiku 2008 roku. Jest w stanie idealnym. To wspaniałe narzędzie dla grafików, fotografów, wszelkiej maści projektantów. Praca na nim to przyjemne doświadczenie, jako że jest to często powodem dyskusji, mogę potwierdzić: podczas pracy w grafice wektorowej, malowania np. w Painterze, pracy we Flashu, i masie innych zastosowań daje on naprawdę duże przyśpieszenie. Jednak praca "jak na kartce" to coś całkiem innego niż patrzenie na monitor, a rysowanie po blacie biurka (zwykły tablet) - a przynajmniej w moim przypadku tak było. Sprzedaję gdyż chcę zakupić większy 21ux, mam teraz taką okazję. Preferuję odbiór osobisty (ale nie ma problemu by wysłaćsmile.gif i jak ktoś ma blisko do Pszczyny, ale także Katowic w tygodniu zapraszam do zapoznania się z nim.

 

Ps. Testowałem z Cinema 4d, dobrze się sprawdza, trzeba włączyć w opcjach obsługę tabletu. W ZBrush wymiata, tutaj praca na nim to ideał!

 

http://allegro.pl/item669936118_wacom_cintiq_12wx_dtz_1200w.html

 

 

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania (dotyczące tego egzemplarza bigrazz.gif ) smile.gif

 

Kontakt:

gg#3062261

tel: 694 434 073

Wojtek

 

[ATTACH]64269[/ATTACH]

Edytowane przez baael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności