Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Nike z Samotraki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na codzien nie zajmuje sie robieniem postaci, wiec jak juz cos na ksztalt postaci powstalo to wypada sie pochwalic. Ponizej moja wersja rzezby Nike z Samotraki.

 

nikesamotraki.jpg

 

Model (widoczny po prawej) jako material wyjsciowy do Mudboxa zrobiony w Maxie. Finalna wersja ma okolo 300 tys scianek, wiec i tak dosyc oszczednie. Czas wykonania 5-6h ... tak jak zaznaczylem zbyt czesto postaci nie robie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

E tam trójkąty, jak się potrafi z nimi pracować to i z trisami można.

A tu jak widać trisy w niczym nie przeszkodziły.

Praca świetna, sculpt super, popracuj troszkę może jeszcze nad texturką żeby była ciut mniej chaotyczna i przypadkowa (chociaż ta która jest daje radę jak najbardziej ;) )

Pierwszy renderek z mniejszym nasyceniem światła i możesz to jako fotę sprzedawać na forach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za uwagi.

Przyznaje sie bez bicia, ze diffuse kompletnie "na palke" zostal przeze mnie zrobiony i jest to poprostu kilka razy tile'ujaca sie tekstura granitu. Zreszta oryginal duzo delikatniejszy material ma i gdyby chciec odwzorowac "fotke z muzeum" to caly shader bylby do przerobki.

 

Czy trojkaty widac? Mam nadzieje, ze nie chodzi o brak SG w tej wersji z siatka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności