Skocz do zawartości

Animacja 3D, Zbieraj konie (tytul roboczy)


gonre

Rekomendowane odpowiedzi

Witacz, robię animację, na tyle długo że straciłem dystans proszę o opinie, rady, uwagi...

 

Miała to być prosta animacja, minutówka promująca działania organizacji ratującej konie.

Zacząłem poprawiać postacie, więc trzeba było poprawić modele, teraz chcę podciągnąć całą animację.

Było już kilka zmian, BRAK MI DYSTANSU, zbyt długo nad tym siedzę.

 

Pytanie jest o ODLEGŁOŚCI W SCENIE, nie wiem która najlepsza.

 

 

Poniżej kadr z pierwszego ujęcia. Przy dużych odległościach robi się z tego film drogi (postać zbyt dużo ma do przejścia), po przybliżeniu miasta, traci się przestrzeń.

Akcja animacji dzieje się między mostem a miastem, więc miasto ma być tłem.

 

odleglosci.jpg

 

 

 

Podczas szkicowania było łatwo, w 3D zmieniły się proporcje rozrósł się świat

(na renderze wersja ściśnięta)

 

ogolny.jpg

 

 

 

... i jeszcze pytanie o postaci, nie wiem czy lepiej wyszły te "bardziej ludzkie".

 

postacie.jpg

 

 

PS: Planuję ukończyć animację na początku sierpnia, gotowe ujęcia będę umieszczał na bieżąco

Edytowane przez gonre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

serwus :)

gonre - tematyka bardzo ciekawa. napiszesz cos o tej akcji ? co to za organizacja ? Tara ?

W czym to renderujesz ? Jesli bedziesz potrzebowal jakiejs pomocy np. w mocy obliczeniowej to daj znac :)

Ciekawy projekt .

 

 

 

 

 

pozdrawia mi. zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JmTm00 : dzięki,teraz wszystko już wiem, tylko niczego się nie dowiedziałem, szczególnie tego która kompozycja jest najlepsza, lub którą wersja postaci wybrać.

 

Kanuu: render standard z GI, dzięki za moc obliczeniową, może się przydać. Akcja nazywa się Zbieraj makulaturę, ratuj konie.

Wymyślona jest przez Klub Gaja .

Zbierając makulaturę, ratuje się drzewa, a za pieniądze z makulatury wykupuje się konie z transportów na rzeź i przekazuje np: do ośrodków hipoterapii. (uczestniczą w tym głównie szkoły) Geniealne połączenie, proste i działa, uratowano ponad 30 koni, osła i jeszcze kilka stworzeń. Organizacja jest na najwyższym poziomie, pomaga tworzyć prawo, ratuje tereny cenne przyrodniczo, angażuje się społecznie, działa skutecznie od 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności