Skocz do zawartości

Wizualizacja: Beginer's way.


Czeczen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam,jak na 6 miech to chyba nie jest az tak zle,mam pare uwag prace powinny byc jeszcze maglowane w wipie ,kamera w kuchni dziwnie ustawiona przynajmniej ja mam takie wrazenie ,modele bardzo proste zero detalu,okno nie przypomina okna tylko otwor w scianie przez ktory podaje sie obiady ,widok za oknem wskazuje na to ze budynek leci w kosmos,albo jest to na 100-ktoryms pietrze wiezowca,no i nie zgadza sie z swiatlem ,za oknem powinno byc jasniej, oswietlenie,textury i shadery slabe, zlew jest w dziwnym miejscu umiejscowiony ,,na 2 obrazku podobnie,dodam tylko ze fortepian to chyba jakis zart ,mam nadzieje ze trafnie to ocenilem,powodzenia w walce z maxem

 

aha i zle nazwales watek :)

Edytowane przez Eden-3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam.

Czy na 6 miesięcy jest dobrze to nie wiem , moim zdaniem do FW się nie nadaje , dopiero był poruszany temat o moderacji prac w tym dziale i powinno się tak stać.

Nie bierz tego do siebie koleszko , każdy zaczynał , ale twoja praca nadaje się do wipa...

Poproś moderatora o przeniesienie tam , i szlifuj poziom , , pozdrawiam i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak na 6 miesiecy to niezle zwrocie uwage ze w koncu na poczatku to czlowiek ile czasu marnuje by opanowac sam program co i jak pozniej modeling itp a tutaj nawet render jakos wyglada.

 

Zeby nie bylo wiadomo na finisha to slabe i powinno isc do wipa ale ogolnie start nienajgorszy. Jescze dodatkowe 6 miesiecy i dopiero wtedy zacznie sie cos dziac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności