Skocz do zawartości

Attach nie zadaje pytań...


Majas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Otóż mam takie pytanko. Co do attachowania widziałem ciekawy tutorial (http://cg.tutsplus.com/tutorials/3d-art/next-gen-weapon-creation-day-1-the-high-poly-model/ ) w 7 min do 8 jest ciekawe roziwązanie. I tam na tutorialu pojawia sie komunikat i do wyboru są 4 opcje a u mnie podczas prób nie pojawia sie komunikat, i nie działa ten trik. Moje pytanie dlaczego ???.Mój max to 9 nie 2009 tylko poprostu 9 .Czy jest to może problem z maxem, a może z ustawieniami ???. Jeśli ktoś wie niech da znaki dymne ;D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam

attachować atachuje. No mi żadnek komunikat sie nie pojawia. A co do tego attachowania to chce połączyć obiekty by jeden był w drógim i sie razem uzupełnia i stworzą jedność tak jak w tym tutku co wcześniej podałem. Chodzi mi o taki sam efekt jak właśnie w tutorialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...by jeden był w drógim i sie razem uzupełnia i stworzą jedność tak jak w tym tutku...

 

Ile juz padło pytań o to attachowanie w tym tutku?....obejrzyj dokładnie tutek qrde bele....tam nie ma nic o tym ze obiekty sie przenikają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

No obejżałem tutorialek i właśnie sie zdziwiłem. Attach jednak swoją drogą, a to jest tylko takie złudzenie ... sory nie wiedziałem że to taki trik iluzjonistyczny. JmTm thx za rade. Reanimator też dzięki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności