Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Lexus LS 400


ultima

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

radzę zmienić temat na Pojazd 3D: Lexus LS 400, co do modelu to hmm... staraj sie nie dawac renderow z usera tylko z perspektywy bo teraz to jakos dziwnie wyglada, model jak sam widzisz jest bardzo pogiety ale pracuj dalej

 

ps. rowniez witam na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także się zgadzam z Myszkiem ale się nie przejmuj bo mój pierwszy samochód (którego nie skończyłem) wyglądał dużo gożej niż twój (nawet nie przypominał samochodu). :]

Twożąc samochód staraj się tworzyć siatke z kwadratów a nie trójkątów.

Pozdro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się ta półka (wyżej drzwi) na której piwo można postawić ;] ... z tym elementem przypomina mi warszawę .

P.s jak na pierwszy model to utrzymuje poziom , jednak w pewnych miejscach za bardzo zagęszczasz siatkę i to Cię może zgubić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokarz ja bardziej z tylu , bo tam widzialem duzego buga :) ale wszystko sie da naprawic, za duzo trojkatow w siatce i tak jak wspomnial jusz Kryhas staraj sie nie robic trojkatow tylko czworokaty, bo to pozniej jak nalozysz na ta siatke MeshSmooth to ci babole powstana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem model od tylu :P i nie przypomina lexusa, musisz lepiej ogladac bp, i sciagnij sobie troche referkow bo to naprawde malo mi przypomina ls 400, i popraw to zagienicie na masce. Ale czlowiek uczy sie na bledach dlatego mam nadzieje ze jak bedziesz( a slyszalem ze bedziesz) modelowal nastepny samochod to bedzie on lepszy, i nastepne przyslowie, praca czyni mistrza, i kolejne przez wytrwalosc do celu. To byla taka mala metafora ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności