Skocz do zawartości

Prośba o wykonanie grafiki 3D


Gość Heralder

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

szukam osoby, która nieodpłatnie mogłaby wykonać dla mnie kilka symulacji w 3D, dotyczących różnorakich kombinacji ustawień Słońca, Księżyca i Ziemi, nacechowanych głównie na odwzorowanie zjawiska zaćmienia Słońca. Oczywiście wszystko wystarczy przedstawić bardzo prowizorycznie i modelowo, nie proszę o niewiadomo jakie efekty, chodzi o sam fakt i zobrazowanie. :) Wszystko potrzebne mi do pewnego autorskiego projektu, a nijak nie mogę sobie z tym poradzić. Próbowałem z żarówkami i piłkami, ale niestety daleko tu od ideału, gdyż zbyt prymitywnie to wygląda. Ewentualnie jeżeli nikt chętny by się nie znalazł, to chociaż może jakaś porada a propo danego programu, odpowiedniego do takiego zabiegu i krótki tutorial, dotyczący wykonania mniej więcej czegoś podobnego. Jestem z natury humanistą, więc takie sprawy są dla mnie dość abstrakcyjne i chyba nie ma sensu zagłębiać się w temat grafiki 3D na x dni/tygodni/miesięcy dla jednej potrzeby. Mam nadzieję, że rozumiecie. :) No chyba, że wszystko to jest w rzeczywistości bardziej skomplikowane i czasochłonne, niż mi się wydaje, wtedy mnie powiadomcie, to pójdę inną drogą. Zainteresowanych dobroczyńców proszę o kontakt w temacie, przez gg, bądź PW.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności