Skocz do zawartości

Aplikacja do sterowania ekranami


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pewien problem.

 

Do komputera mam podlaczony monitor CRT oraz telewizor LCD. Do tej pory uzywalem Windowsa Xp i sterownikow do karty graficznej oraz za pomoca ustawien ekranu udawalo mi sie wyswietlic obraz na obu ekranach bez problemu.

 

Od kliku dni jestem na Windowsie 7. Niestety producent mojej karty graficznej nie udostepnia sterownikow pod ten system wiec jestem zmuszony korzystac z wbudowanych setrow z systemu. Niestety nie dzialaja one zbyt dobrze poniewaz na telewizorze moge jedynie osiagac rozdzielczosci 4:3 a jakby nie patrzec telewizor jest 16:9.

 

Moje pytanie brzmi czy sa jakies programy, ktore umozliwaja manipulacje parametrami wyswietlania obrazu na kilku monitorach. Wiem ze kiedys (za czasow Rivy TNT) cos takiego bylo. Drugie pytanie to czy jezeli znajdzie sie taki program to nie bedzie ograniczony sterownikami bo wydaje mi sie, ze to w nich jest problem.

 

Moja karta graficzna to Sapphire Radeon HD2600XT na AGP i boje sie, ze producent zrezygnuje z wypuszczania setrownikow pod ta jakby nie patrzec stara karte.

 

Bede wdzieczny za pomoc z Waszej strony.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności