Skocz do zawartości

problem-plugins proszę o pomoc


Gość maskapl

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam 3ds max 6 i mam ogromny problem,po instalacji maxa działał bez problemu po restarcie wina wyskakuje błąd,po iwelu poszukiwaniach doszełem ze to wina pluginów a dokładniej-jak usunę z folderu maxa folder plugins maxa włącza się normalnie bez problemu,ale nie mam pluginów więc praca na marne.

Proszę o pomoc,z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

z tego co próbowałem to natrafiałem na pluginy które powodują proble,czyli chyba wszystki,więc sądzę ze powód leezy gdzie indziej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy ładowaniu Max\'a jest na dole napisane który plug się w tej chwili ładuje, spróbój zobaczyć przy którym plugu wyskakuje błąd.

 

Albo alternatywna wersja:

Przenieś zawartość katalogu plugin gdzieś indziej. Wklejaj z powrotem po 2-3 pliki pluginów i próbój włączać Max\'a. Zobaczysz po włożeniu którego plugina Max będzie źle działał.

 

Ściągnij może też Service Pack\'a - może coś to da

 

Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po cięzkiej próbie doszedłem do tego ze oto te wtyczki powodują blędy po ich usunięciu max działa: rctutility.dlu,rctmotor.dlu,rctplane.dlo,rctspring.dlo,rct_constraints.dlo,rct_dashpots.dlo,rct_fmvcloth.dlo,rct_fmvdefmesh.dlo, Pytanie kolejne co może byc powodem błędówi za co są odpowiedzialne te wtyczki.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności