Skocz do zawartości

scena3d: piwnica


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmm... to na początek pozwolę sobie...

Ten Twój podpis to chyba jakiś żart!? tak nie może zostać.. :/

co do piwniczki to nie czuć w ogóle głębi... ani trochę..

myślę że volumetrka i mgła OBOWIĄZKOWO... w takich miejscach jak ta pieniczka inaczej nie da rady.

Ogólnie jest fajno... tylko brakuje czegoś, co by emocje mogło wyrażać.... bo tak to tylko można oko zawiesić na chwilę i ta pracka na długo w pamięci nie pozostanie... ale techicznie nie jest źle.. głównie tekstury tutaj budują atmosferę, bo model raczej prosty... a właśnie w teksturach przydało by się ciut bardziej namieszać i dopracować je jeszcze bardziej...

to z mojej strony nie aby zniechęcić, lecz zwrócić uwage na słabe punkty... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ok Kris_R--> masz racje podpis,,, jest max\'ymalnie festyniarski: ],,, zalozmy ze bylem zmeczony i nie widzialem co robie: ).... co do glebi to porobowalem jakies swiatla i dofa, ale niestety nic nei wymyslilem: (, wolumetryka jest ale bardzo delikatna mozna ja zauwazyc jak sie przyjrzec,,,ale ok zwieksze ,,,mgla,,,hmmmmm, ko pomysle nad tym, to jest jak widac oswietlona piwnica wiec powinna byc sucha (ale wtedy by nie bylo grzyba na scianach) ok cos sie da zrobic: )...

Pierzak-->hmmm sa to lowpoly ale dlatego ze deski sa deskami a nie obłą plastikowa masa

Dzieki za konkretne rady pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności