Skocz do zawartości

Problem z modyfikatorem Bevel


Gość dede

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem. Kiedy do figury geometrycznej stworzonej za pomocą linii dodam modyfikator Bevel, to po wyrenderowaniu grafiki widać tylko ramkę - czyli tak jakby pogrubione to co stworzyłem za pomocą linii. Wiem, że jakoś można pozbyć się tego efektu ale nie wiem jak :(

Wygląda to tak jakbym patrzył na obiekt Plane - z jednej strony go widać a z drugiej nie.

W załączniku jest screen z omawianym problemem.

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

na opcję 2-sided nie ma reakcji a modyfikator shell nie działa tak jakbym chciał ponieważ chciałbym aby efekt był taki jak zwykle ma miejsce przy użyciu modyfikatora Bevel - i co lepsze wszystkie elementy robiłem w ten sposób i modyfikator działał poprawnie a w tym przypadku dzieje się zupełnie inaczej. Próbowałem nawet zrobić element od nowa i niestety efekt ciągle jest ten sam - czyli nie taki jakiego oczekuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość outline masz pewnie niepoprawną. Spróbuj zaznaczyć Keep lines from crossing.

Pobaw się tymi wartościami.

Edit: Jak nie podziała to napisz co chcesz dokładnie zrobić bo na tym screenie nic nie widać.

Edytowane przez PICsell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem! Moja wina. Tworząc figurę za pomocą linii, przez przypadek zrobiłem małą pętelkę, której praktycznie nie było widać (linia przecinała się), a wtedy faktycznie modyfikator Bevel wariuje i program renderuje głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności