Skocz do zawartości

Wiz: Prace początkowe, aktualne.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Postanowiłem dodać prace które stworzyłem od początku przygody z grafiką 3D. Są one umieszczone w kolejności chronologicznej. Nie są one takiej jakości jak wielu z użytkowników tego forum ale chce pokazać te prace by w przyszłości było porównanie jak zmieniły się moje umiejętności z maxem. teraz zamierzam tworzyć w lepszej jakości i dopiero w chwili obecnej moje umiejętności będą mogły na to pozwolić. Dlatego zamieszczam kilka prac które powstały albo w making of, choć raczej starałem się delikatnie sugerować przykładem, referki, oraz moje samodzielne pomysły. Dlaczego wrzucam też prace które wykonałem sugerując się w większym lub mniejszym stopniu making ofem? Po pierwsze dla porównania, po drugie tak jak pisałem chce już działać na własnych projektach, lub referkach i chcę się tych prac "pozbyć" z mojej "teczki". Dokładnie postaram się opisać dane prace by nie było wątpliwości. Generalnie bez postprodukcji. Raczej bym zaszkodził (w niekt. pracach się już nie da, wiem). Szczególnie mile widziana krytyka. Potrafi dać motywacje:)

 

Pierwsza praca, referka, tutorial. (tutorial o ustawieniach rendera "rozbebłane cienie"). Scaline render.

house2Ksz.jpg

 

Jedyna praca w mental rayu, od tego czasu dałem sobie z nim spokój. Proj. wł.

ProjektDomKSZ22.jpg

 

Making of "light house" volkana k. o ile dobrze pamiętam. Vray.

latarnia2-1.jpg

 

Vray, projekt własny. 2 praca vray.

wnetrzezolte.jpg

 

Referka, vray.

1-1.jpg

 

Making of Alfa Smyrna. Nie udało mi się dorównać. Ale nie sugerowałem się za bardzo tym co tam było.

exteriorksz.jpg

 

Referka z Makin ofa Alfa Smyrna. Piszę referka, gdyż jedyne starałem się/ odtworzyłem wizualizacje według własnych umiejętności.

hiszpania2.jpg

 

Gdy zakładałem piorunochrony na tym osiedlu postanowiłem stworzyć jego wizualizacje. Niestety dysponowałem 2 zdjęciami w vga i wyszło jak wyszło. Vray.

rokietnica2.jpg

 

Projekt łazienki na własne potrzeby. Może przypomina czasy komunistyczne, ale jak już jest, to jest. Vray.

lazienka.jpg

azienkakamera2-1.jpg

 

Po 4 miesięcznej przerwie postanowiłem zabrać się z powrotem za 3d. Tym razem referka wizualizacji evermotionu. Choć raczej większość wygląda inaczej to w pewnym stopniu sugerowałem się ich pracą, ale za bardzo nie zależało mi na odtworzeniu ich wizualizacji, jakoś nie podobałą mi się.

zewnetrz222na.jpg

 

I znów referka z wizualizacji evermotionu. Również nie chciałem odtworzyć co do joty ich wizualizacji. Kto zna, powinien wiedzieć jak ich wygląda. Vray.

cam1.jpg

cam2.jpg

cam4.jpg

cam3.jpg

 

Chce też zaznaczyć, że roślinki w tych wizualizacjach nie są stworzone przeze mnie!

Krytykując, pisząc proszę o zachowanie odpowiedniego poziomu. Tzn, bez wulgaryzmów itp.

Dziękuję również tym, którzy mi pomogli podczas rozpoczynania przygody z 3d.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności