Skocz do zawartości

Teczka 2D: r0gal


r0gal

Rekomendowane odpowiedzi

No zebrałem się na założenie własnej teczki, od początku zarejestrowania się na forum przeglądałem sobie wasze teczki i w tym czasie tworzyłem swoje dzieło;] Chciałem żeby wyglądało jak nejlepiej ale sam nie wiem co z tego wyszło. lookajcie

herkulesresize.jpg

Piszcie co jest nie tak, mam nadzieję że to zniosę... :D

 

Jak włączyć sobie taką miniaturkę obok wątku?

Edytowane przez r0gal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w pracy z pegazem razi strasznie anatomia tego herosa, na brzuchu ma doslownie kaloryfer, taki lazienkowy bedac bardziej akuratnym.

Jesli chodzi o mnei to powinienes zdecydowanie bardziej zmieszac kolory bo teraz widac paskudne cyfrowe pociagniecia pedzla, i z doswiadczenia wiem ze nie uzywesz tego okraglaka, o ktorym mowa ;)

Definitywnie etz musisz popracowac nad kontrastami, zarowno tymi w kolorach jak i w walorze. Robisz typowy podstawowy blad i walisz piekielna czerna w cienie. Jesli chodzi zas o definicje speedpaintu, spojrz w dzial o tej samej nazwie na maxie i przyjzyj sie pracom Leszka_Leni wygrzeb tez z tlumu prcae Mant-Raza czy Bigleboskiego.

Z pozytywow, poki co moge powiedziec, ze leb konia jest dosc przekonywujacy, ciezko pracuj a beda z ciebie ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego nauczyłeś się malując gościa w arafatce?

 

dużo anatomii i dużo brył przed Tobą;)

 

Hmm, obycia z tabletem, jak wygladaja jaszczurki, gamy barw pustyni, nie uzyl czerni do sciemniania ani bieli do rozjasniania tam gdzie niepowinien , nie chce wymieniac dalej ;)

Nawet walenie fejkow czgos zawsze uczy, po dluzszym czasie gdy czlowiek siadzie i bedzie chcial narysowac cos samemu, i ni hu hu mu nie wyjdzie, bedzie wiedzial ze zmarnowal czas i wezmie sie do pracy. Pamietaj na bledach sie uczymy. Ten ich nie popelnia, kto nic nie robi. Ale oczywiscie Khaz ma w tym duzo racji, dziubaj z natury poki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności