Skocz do zawartości

3ds max 2009 problem


przemek

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam, że byc może zaśmiecę forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na moj problem. mam win vista home premium. ostatnio tworzyłem wiz swojego projektu w 3ds maxie 2009 i wszystko było ok, gdy pewnego razu program sie zawiesił. Otworzyłem plik, który zapisał się w folderze maxa autoback. ale nie mogłem przejść dalej niż do momentu w którym właśnie wcześniej program się zawiesił. podjąłem próbę odinstalowania programu i wszystkich skaładników i ponownej instalacji. nic to jednak nie dało. program nadal jest nieobliczalny i się zawiesza. czasem pojawia się informacja z błedem... że plik jest "corrupted" lub "recovery failed" lub pojawia się propozycja "resave files"

 

co robić? sorry za wypracowanie ale nie umiałem krócej opisać tej męki z maxem. dodam że praca od kwietnia układała się ok. mam 4 gb ramu, procesor intel core 2 duo t6400 2 ghz... nie wiem czy potrzebnie instalowałem hotfixy i sp1... oczywiście po awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ostatnio tworzyłem wiz swojego projektu w 3ds maxie 2009 i wszystko było ok, gdy pewnego razu program sie zawiesił.

Co właściwie robiłeś, zaimportowałeś jakiś obiekt, edytowałeś?

Stawiam że masz jakiś skopany obiekt w scenie. Wyciągnij sobie z autoback to co się nie wiesza i kontynuuj pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. plik tworzony od podstaw w maxie. dopiero gdy zacząłem kopiować pewien fragment i używać boolean w pewnym momencie się zawiesił. teraz to ja w ogóle nie moge kontynuowac pracy. zawiesza się. juz się dawno cofnąłem i problem się pojawia. stracilem przez to cenne pliki, w których miałem ust materiały. nie dało sie ich otworzyć.

 

95277774.jpg

bad1ab.jpg

Edytowane przez przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności