Skocz do zawartości

Białystok Graficy


Modzal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum ale maxem bawię się od około pól roku i jestem ciekawy czy dyzo forumowiczów zamieszkuje Białystok często mam jakieś pytania, problemy i z pewnością forum by mi pomogło ale konwersacja face to face czy na gg jest o wiele bardziej przyjemna i efektywniejsza.

Tutaj są moje prace nie spodziewajcie się ananasów:D opanowanie maxa samemu jest dosyć ciężkie :mad: szczególnie pierwsze kroki :p

http://modzal.fotosik.pl/zdjecia

http://s738.photobucket.com/home/Modzal/index

moje gg 8705993 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajnie by było jakby mnie ktoś naprowadzał, pokazał błędy wytłumaczył jak się ich pozbyć itp bo za każdym razem jak coś zrobię moi znajomi mówią "fajnie" co mnie normalnie demotywuje :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ok...ale polecam poczytanie o mapach diffuse, specular itd no i troche o kontroli ekspozycji i final gather lub GI. Co wiecej materialy czasem calkowicie nie pasuja wygladem do ich zastosowania(masz lakier jak sciana u mnie w domu:P).

 

@no i oswietlanie HDR :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no jest parę osób z Białegostoku ;) Rady jak dla każdego innego, nie zależnie czy z białego czy nie - rób tutki, wrzucaj problemy na forum, będziemy jakoś próbować rozwiązać. I jakoś znaczna większośc forum opanowala maxa samemu i efekty, powiem są dość często wypasione;) co do pozostalych grafików w białymstoku to oczywiście odpowiedź jest prosta - przecież Evermotion jest u nas w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności