Skocz do zawartości

Dom Bonsaisty-Wizualizacja łazienki


Gość VipoLuco

Rekomendowane odpowiedzi

Gość VipoLuco

Witam, To mój pierwszy poważniejszy projekt. Projekt własny, wizualizacje własne- na potrzeby pracy semestralnej na 2gim roku na PG. Proszę o uwagi i recenzje (weźcie pod uwagę fakt iż dopiero zaczynam zabawę w 3ds max i Vray). Ustawienia renderu są bardzo niskie, wręcz testowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wg tego co mówisz - że to Twój pierwszy poważny projekt - gratuluję.

 

powiedz tylko, czy wszystkie modele są Twoje? pytam, bo niektóre wyglądają dość sensownie, a inne jakby słabiej. do tego proporcje kiepsko moim zdaniem. to od strony samej łazienki. na temat techniki modelowania, materiałów, światła czy renderów wypowie się pewnie ktoś kto się zna :)

 

powodzenia

 

EDIT: aha no i bidet z WC wyglądają jakby były z dwóch rożnych serii. kwestia gustu ale tak się raczej nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VipoLuco

nie nie, modele nie są moje, brak mi umiejętności w tej dziedzinie, chodziło tu o ukazanie klimatu tej łazienki, łazienki w domu hodowcy drzewek bonsai, zatem i jedno drzewko także znalazło się w łazience. Bardzo ważna jest roślinność która nie ma być niejako "gościem" lecz również równoprawnym mieszkańcem domu. Chciałem ukazać łazienkę o poranku, stąd te wdzierające się promienie słoneczne. To miał być główny motyw artystyczny na który bardzo mocno kładłem nacisk. Stąd może moje studium bardziej gry światła, trochę materiałów, ale najmniej modelowania. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności