Skocz do zawartości

jak przerwac render


Rekomendowane odpowiedzi

witam !!

korzystam ze raytracingu w maxie

jak przerwac render jasli zapomnialem ustawic jakichs opcji

 

nie wiem jak przerwac renderowanie sceny i marnuje mi sie niepotrzebnie czas bo musze czekac az render dobiegnie konca i powtarzac render od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sprawdz temp. procka czesto max wykrzacza sie wlasnie przez to....plik stronnicowy zwieksz do conajmniej 1GB i wogle zdefragmetuj dysk.....najlepiej na swierzym systemie sprobuj i wtedy zacznij kabinowac.....ale mi sie wydaje ze to wina temperatury....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze jest to poprostu zawalenie pamieci ram, wirtualnej i wykorzystanie calej mocy procesora, jak juz chcesz to ominąc to renderuj tylko to co jest ci potrzebne, (ukryj niepotrzebne obiekty) albo w mniejszych rozdzielczosciach i wtedy mniej bedziesz czekac i ustaw tez najmniejsze wymagania, zwiekszenie wirtualnej pamieci tez niewiele tu pomaga bo przy wykorzystaniu wiecej niz 1gb widnows sie sypie i strasznie laguje i konieczny jest restart systemu :-( (przynajmniej u mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co myszek mialem taki problem z maxem na starym kompie(P2 350 MHz,196 SDRAM 133,Riva TNT 2 32 MB).niepatrzylem i niedbalem o procka po sprawdzeniu tego mialem temp. 72 C ...i to bylo przyczyna sypania sie maxa.....temperatura jest najwazniejsza moim zdaniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności