Skocz do zawartości

Toolbag problem


jacenty

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zainstalowalem sobie toolbaga na win7 64 bit.na poczatku byl problem bo brakowalo mu biblioteki wiec ja sciagnolem sobie i poszlo.. ale w trybie pelno ekranowym z mala rozdzielczoscia. I teraz mam problem jak zmienic w trryb okienkowy albo zwiekszyc rozdzielczosc toolbaga. Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

luknij moze w X:\Programy\tolbag\toolbag\base\interface i w plik toolUser.cfg tam jest ustawienie rozdziałki i inne , nie wiem czy to pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko masz opisane w pliczku tutorial.txt w glownym folderze:)

Zeby zmienic rozdzielczosc wchodzisz do katalgu base\interface i edytujesz plik toolUser.cfg

tam masz dwie linijki Fullscreen i size, mozesz sobie pozmieniac jak chcesz.

 

Edit:->zesz mario mnie uprzedzil:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ni, do dupy ten toolbag oglolnie jest nie podoba mi sie , jedyne co w nim fajne to postprocesy i mozliwsc ich manimpulacji raz skin szejder, reszta swiatła specular to bania , moze lepiej przezuc sie na engin crysisa mysle ze tam uzyskasz duzo ciekawszy efekt bo to pewnie chodzi o ten pojazd co robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie, toolbag to jest dobry tylko zeby szybko w 5 minut cos skleic i pokazac w wipie. A jak chcesz porzadna prezentacje to engin albo jakis prosty render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh mi w toolbagu podoba sie tylko shader metali a skin shader wedlug mnie jest taki se i chyba podziekuje toolbagowi i czekam na engin najnowszy Crysisa. UDK kurde nie wiem czemu nie podoba mi sie ten endzin...Cos wiadomo kiedy ten nowy cryengin ma wyjsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności