Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Witam. To mój pierwszy model który pokazuje tutaj na forum. Będę bardzo wdzięczny za ocenę i komentarze do mojej pracy bo jestem początkującym 3d's maxowcem. 3d's max 2010.

 

81757594.jpg

 

17253336.jpg

 

86850703.jpg

  • Odpowiedzi 3
  • Wyświetleń 809
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Cóż..Krzesełko w czarnej odchłani, sklecone ze źle zmapowanych chamfer boxów to jakby trochę mało na galerię finnished nie sądzisz? :)

Napisano

witam,

 

proszę zapoznanie się z regulaminem i poprawienie nazwy wątku na zgodny z zasadami działu.

 

Wątek przeniosłem z galerii finished works do Work In Progress. Jedno krzesło na czarnym tle to za mało na finished.

 

Pozdrawiam

Napisano

Sam model jest po prostu zły. Nawet jeżeli uda Ci się z samych chamfer boxów zrobić coś co na jednym renderku będzie jako tako wyglądało, to na dłuższą metę bez wiadomości na temat modelingu daleko nie pociągniesz. Prędzej czy później napotkasz takie modele których nie poskładasz z boxów. Moja rada jest taka: Tutoriale, tutoriale i tutoriale. Łap wszystko co wpadnie Ci w rękę :) (Jeśli chcesz, to pisz na prive - mam linki do kilkudziesięciu GB video tutoriali do Maxa - Modelowanie, teksturowanie, renderowanie, animacje, rigowanie.. Co tylko chcesz)

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności