Skocz do zawartości

Gość BITeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BITeo

Zapraszam do korzystania z serwisu BITeo.pl.

 

BITeo.pl to pewnego rodzaju Allegro plików.

 

Sprzedawca, osoba fizyczna lub firma wystawia pliki, których jest właścicielem lub posiada prawo do ich rozpowszechniania. Wszystko to bez formalizmów związanych podpisywaniem umów z BITeo i opłat za wystawienie oferty.

 

Kupujący, także za darmo przegląda zasoby serwisu, szukając interesujących go plików. Transakcja kupna-sprzedaży następuje wyłącznie między zainteresowanymi stronami i w poszanowaniu praw autorskich i majątkowych nad czym czuwają wyspecjalizowani moderatorzy.

 

Na BITeo.pl znajdziemy kategorie dotyczące grafiki komputerowej, a więc modele 2D, 3D, ikony, fonty, animacje flash, loga, banery i inne.

 

Serwis pobiera prowizję w wysokości 10% jedynie od zrealizowanych transakcji.

 

Zachęcam do umieszczenia swoich praca na BITeo.pl

 

W przypadku pytań proszę pisać na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Hm, bardzo ciekawa alternatywa ten serwis http://www.biteo.pl, tylko zastanawia mnie fakt jak atrakcyjny jest on w stosunku do innych podobnych bardziej branżowych serwisów. Czy wrzucenie wszystkiego w jedno miejsce będzie na tyle atrakcyjne by odnaleźć tam łatwo każdy produkt? Czekam z niecierpliwością na ruch w tym obszarze, bo okazuje się, że pliki, które tam mogę kupić są w pełni legalne. Z tym wiąże się fakt, że mogę sam coś wystawić, lub kupić. Tylko pytanie czy polscy internauci są przygotowani na tego typu zakupy?Czy są w stanie płacić za taki wirtualny produkt? Chciałbym bardzo nauczyć się zarabiać na takiej formie aktywności w internecie więc ciekawą opcją byłoby pokazać co użytkownik musi zrobić by zacząć tam zarabiać. Postaram się w najbliższym czasie coś tam umieścić. Czy się sprzeda? Zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności