Skocz do zawartości

Scena 3d: Biedronka


ZJAWA

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update, to finalna scena.

 

Witam,

W wolnym czasie dłubie elementy do mojego filmu "Kolekcja" oto biedronka w pełni już zrigowana itd. Następna w kolejności będzie animacja tej sceny, tzn wspięcie się biedronki na liść rozwinięcie skrzydeł i start + kilka innych elemetów jak chmury w fume fx itd.

Oceniajcie, miłego oglądania

Pozdrawiam

Edytowane przez ZJAWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

tez mi sie podoba.

jedynie ten lisc za bardzo przezroczysty nad biedronka.

jedziesz z animacja.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywny odbiór pracki i miłe słowa:

bbandi: no nad animacją jeszcze posiedze ale to jedna z około 90 scenek w tym filmie cała produkcja jeszcze troszkę mi zajmie :).

 

slowiak: dzięki, co do liści to się zastanawiałem czy nie zmniejszyć tego prześwitu i chyba faktycznie to zrobię.

 

kakaku:niebo tego koloru ma swoje uzasadnienie w całości scenariusza itd więc chyba raczej nie będe zmieniał ale dzięki za uwagi

 

Czekam na dalsze za i przeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew bolitic

No co do tego ukradzenia to nie zupełnie, to jedna klatka z jednej sceny trwającej jakieś 8-10 sekund, akurat ten moment postanowiłem puścić w obieg.

Ja celowo zdjąłem te jaskrawe kolory, ale dajcie odzew jak sie wam bardziej podobają pastele czy takie zgaszone bo to dość istotne. A tamta biedronka nie wiem na jakim gatunku gość sie wzorował ale żadna nie ma aż tak idealnych kropek chyba :). Poza tym jest jakieś 5,000 biedronek na świecie więc w sumie trudno oceniać jakie są w brazylii:).

A zastanawiałem się czy dać delikatne owłosienie na liściach? Dajcie znać czy z czy bez lepiej skoro już mamy jakiś obrazek do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedrona w tych kolorach wygląda całkiem w pytę.

Zagęściłbym trawę z tyłu, zawęził głębię ostrości i dał inne niebo, bo to wygląda słabo.

Jeśli już chcesz przenikać te liście i źdźbła to daj im translucency.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zaryzykuje i rzucę wam jeszcze jedno ujęcie na żer. To powstało wcześniej i zastanawiam się czy wogule to jakoś wygląda najwyżej dostanę baty. Oceńcie i ten zamysł ogólnie w scenie chodziło będzie o wspięcie się biedronki na liść bądź pęd rozprostowanie sprzydeł, wyprasowanie ich łapkami i wzbicie się któremu pierwotnie miało towarzyszyć spadnięcie kropli wody która wisiała ostatkiem sił na lisciu bądź pędzie. No i oczywiście kawałek lotu z widokiem od dołu do gury, moze ze 2-3 cięcia zrobie w tej scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogule dzięki Korbol miło ze się podoba kolorystycznie. Co do nieba chyba faktycznie jeszcze trochę pomyśle nim skończe animacje jeszcze może się coś urodzi prze najbliższe 2-3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc animacja skończona, teraz tylko muszę to wyrenderować i złożyc do kupy w afterze. Wrzucam jedną zrobioną prewkę. Tak bedzie wyglądąła mniej więcej kolorystycznie i jakościowo cała animacja. Zastosowałem sie troszkę do waszych uwag i pozmieniałem niektóre materiały itd, myśle że teraz to wygląda tak jak chce więc zapraszam do ocen tej finalnej klatki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności