Skocz do zawartości

Proszę o pomoc.


Gość max_xa5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość max_xa5

Witam. Nie mam żadnego pojęcia w tym całym projektowaniu, modelowaniu itp. I dlatego proszę kogoś o wykonanie modelu samochodu. Niestety nie mogę za to zapłacić. Błagam was. Z góry dziękuje.

PS. Jeśli temat nie w tym dziale, to bardzo przepraszam, i myślę, że mi pomożecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość kakaku

jakiegokolwiek? przeciez mozesz sobie msciagnac model za friko , wystarczy poszukac, nawet na forum gdzies jest chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość max_xa5

ale mi chodzi o konkretny model 126p , z różnymi nie standardowymi dodatkami takimi jak alufelgi. tak nie mam żadnego pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

nie napisales tego w 1 poscie... to poszukaj, albo popros kogos kto modelowal 126p i go popros o udostepnienie;] watpie zeby ktos Ci to wymodelowal za darmo:D

 

PS. tak z ciekawosci. Po co Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość max_xa5

bedę remontował swojego 126p, i chce zobaczyć jak to będzie wyglądało tzn. ze wszystkimi detalami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeja! :(

Nikt nie wymodeluje samochodu specjalnie dla ciebie za free, bo to jest masa pracy. Wiesz ile taki model na zamówienie jest wart? Możesz poprosić kogoś, kto wykonał taki model DLA SIEBIE lub po prostu ma taki na stanie aby się podzielił...

Twoja prośba nie brzmi zbyt ciekawie - trochę jakby wykonanie takiego modelu było banalne...

Ja rozumiem, że możesz absolutnie nic się na tym nie znać, ale mimo wszystko perspektywa pomagania komuś, kto nawet nie będzie świadom ile wysiłku w tą pomoc zostało włożone nie brzmi zachęcająco... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności