Skocz do zawartości

problem z działaniem programu


robertwitczak

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu posiadam 3ds max 2011

mam do was pytanie, bo posiadam pewien problem. Od pewnego czasu gdy pracuje nad projektem zawiesza mi się program i wyskakuje okienko z błędem. Następnie wyłącza mi sie 3ds i ukazuje okienko o tym aby wysłać wiadomość o tym problemie do Autodesk's. Czemu tak się dzieje? Chciałbym powiedzieć jeszcze, że wcześniej tak się nie działo, dopiero od niedawna taki błąd wyskakuje mi coraz częściej. Zawiesza mi się program podczas otwierania jakiegoś skryptu, albo próby otworzenia okna.

 

Macie jakieś sensowne powody, dlaczego tak się dzieje i jak wgl można temu zaradzić.

z góry dzieki za wszytkie sugestie

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Max 64bit?

Jeżeli 32bit, to ja na podobnym sprzęcie (3gbramu) nie było możliwości renderingu większego obrazka niż 800x600. Poprostu się nie da.

Win 64bit i max 64bit powinno pomóc, chociaż nie będzie to komfortowa praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mi nie wywala programu podczas renderingu, tylko podczas normalnego funkcjonowania. renderowalem juz jeden obrazek 1600x1200 co prawda na normalnych ustawieniach. Problem z tym, że ja nie wiem dlaczego mi wywala ten program, bo zdarza się to na prawde w różnych momentach. jak chce otowrzyc okno renderu nagle mi sie wiesza i wywala błąd i musze odpalać program od nowa.

 

Jedyne co na razie wiem, to to, że muszę coraz cześciej zapisywać projekty ktore robie;p bo nie wiem kiedy znowu mi sie cos zawiesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności