Skocz do zawartości

Gnomon subskrypcja


_Clavius_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, czy ktoś z was wykupował subskrypcję na gnomonie ?

Jeśli tak to potrzebowałbym info jak przebiega zapłata, widziałem że nie można przez PayPal tylko kartą, a wątpię żeby uznawali polską walutę.

Byłbym wdzięczny za każde info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aha ok, jeśli tak to w porządku, tylko karta którą mam nazywa się precyzyjnie płatnicza, nie kredytowa. Czy to ma jakieś znaczenie ? Jeśli głupio pytam to sorki, poprostu pierwszy raz kupowałbym coś w taki sposób, w zagranicznym serwisie i chciałbym się upewnić że nie zostanę w jakiś sposób "wydymany" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jezeli jest taka mozliwosc zaplacic platnicza to bedzie ok , ale nie spotkalem sie by gdziekolwiek przyjmowali taka karte , jezeli musisz podac numer cvv czy jakos tak sie zwie to musi byc kredytowa.

Ale mozesz sprobowac to obejsc nowym produktem Mbanku jezeli posiadasz tam konto.

Wydali specjalna karte do platnosci internetowych ktora dziala jak kredytowa , wiecej info znajdziesz na stronie mbanku, ale to tez nie dziala w 100% zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polg: to tylko w mbanku tak bylo. Z powodow bezpieczenstwa (a moze jeszcze jakis magicznych) ich karta platnicza nie dzialala w internecie i trzeba sie bylo zaopatrzyc w ekarte do tych czynnosci walsnie sluzacą.

miedzy karta kredytową a platniczą w sumie roznica jest taka jak ci bank to obsluguje. Z platniczej masz braną gotowke z konta bankowego, a na kredytowej robisz sobie dlugi ktore potem trza splacac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak dzialaja te dwie karty ;) tylko wlasnie nie moglem nigdy nic zakupic przy ich pomocy chodziby nawet z braku numeru cvv. Do tego tez myslalem ze trzeba miec kredytowa bo jak podasz taka karte przy zakupach to czy masz srodki na karcie czy nie to i tak ci je pobiara, takie zabezpieczenie troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie wszystko powinno działać jeśli karta posiada możliwość płatności przez neta. Konto mam w ipko, a karta jest visa classic, niby obsługiwana. Czytałem też że to zależy właśnie głównie od typu karty. W razie gdyby ta nie działała założę konto w Inteligo jak wspominał Reanimator, ewentualnie spytam w pko czy coś da się z tym zrobić.

 

W każdym razie dzięki za pomoc, będę próbował i napiszę co z tego wyszło.

Edytowane przez _Clavius_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności