Jump to content

Poszukujemy grafików do gry casualowej (Hidden Object)


Recommended Posts

Witajcie,

 

Polskie studio gamedesignerskie poszukuje grafików do pracy zdalnej nad grą casualową typu "Hidden object" (wyszukiwanie przedmiotów na planszach wypełnionych nimi po brzegi). Nie wymagamy doświadczenia w gamedevie, cały projekt przebiegać będzie pod czujnym okiem doświadczonego project managera - starczy więc, że potrafisz wykrzesać z siebie styl jakiego poszukujemy, stworzyć fajne prace w oparciu o szczegółowy design document, a współpraca ułoży nam się wzorowo. :)

 

Standardowo techniki wykonywania grafiki w takich grach to albo tworzenie szkieletu w 3d, wypełnianie go przy pomocy digital painting + postprocessing w Photoshopie, albo pełen 3d modelling (renderowane tła) + Photoshop, jesteśmy otwarci na obie techniki (preferujemy pełen modeling, ze względu na sporadyczne dodawanie elementów animowanych, które łatwiej zrobić w 3d, np. kołysane wiatrem drzewa). Przykładowe screeny z takich gier:

 

http://www.grylogiczne.pl/media/photos/echoes-of-the-past-royal-house-of-stone-1.jpg

 

http://www.doublegames.pl/images/screenshots/dark-tales-edgar-allan-poe-rue-morgue-collectors-edition_2_big.jpg

 

http://www.doublegames.pl/images/screenshots/nightfall-mysteries-asylum-conspiracy_1_big.jpg

 

http://www.doublegames.pl/images/screenshots/elixir-of-immortality_2_big.jpg

 

Interesuje nas właśnie coś w tym stylu - opracowanie tła (np. wnętrze jaskini pokryte magicznymi znakami, zagracone wnętrze biura detektywa, polana w mrocznym lesie itp.), obiektów które można wstawić na dane tło (każdy obiekt na osobnej warstwie), od czasu do czasu (z rzadka) animowanie jakiegoś obiektu.

 

Gwarantujemy fajną płacę, uczciwą umowę, wzbogacenie portfolio fajnym projektem, który tworzony jest przez polski team, wydany zaś przez amerykańskiego producenta. Wymagamy talentu, płynnego kontaktu (każdy, kto ma zamiar znikać na dwa tygodnie bez możliwości skontaktowania się może sobie ten projekt odpuścić) i trzymania się uzgodnionych razem deadline'ów.

 

Jeśli interesuje cię taki projekt, skontaktuj się z nami jak najszybciej, podeślij link do portfolio i wypisz od razu swoje przykładowe ceny - ile za statyczne tło, ile za tło z jakimś elementem animowanym, itp. Ogólnie im szybciej się skontaktujesz, tym lepiej - projekt jest dość pilny, dlatego będziemy dobierać grafików do współpracy w przeciągu najbliższych 14 dni (koniec rekrutacji - 26.09.2010), niemniej decyzje mogą być podjęte szybciej (nawet jutro, jeśli zgłoszą się szybko fajni graficy :)). Projekt można traktować priorytetowo, można traktować w ramach dodatkowego zajęcia na umowę o dzieło.

 

Kontakt z naszym project managerem: [email protected]

Kontakt z teamem: [email protected]

 

Wszystkie e-maile najlepiej wysyłać na oba adresy.

 

Kilka innych, przykładowych screenów, dla tych, którzy chcieliby przejrzeć coś jeszcze w tym stylu:

 

http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/100/1005043/midnight-mysteries-the-edgar-allan-poe-conspiracy-20090717024343573_640w.jpg

 

http://www.gamezebo.com/files/screenshots/62767/Vast_Studios_Curse_of_Opera_04.jpg

 

http://www.download-game-demo.com/imgs/enlightenus_b-pc-5716-en_screen2.jpg

 

http://i36.tinypic.com/2e373n9.jpg

 

http://www.doublegames.biz/images/screenshots/enlightenus_3_big.jpg

 

http://www.bumarcade.com/gf/img/samantha-swift-and-the-golden-touch-lrg1.jpg

 

http://www.doublegames.pl/images/screenshots/elixir-of-immortality_1_big.jpg

 

http://www.midnightmysteriesedgarallanpoeconspiracyonlinegame.com/images/screenshots/midnight-mysteries-edgar-allan-poe-conspiracy_3.jpg

 

Pozdrawiamy!

Pancerpłatki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy