Skocz do zawartości

Audi A8 2010


Modzal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wymodelowałem audi a8 z 2010 roku rendering w vray'u 1.5sp4 co o nim sądzicie ;) moim zdaniem najlepiej wymodelowanie i wyrenderowane autko jakie do tej pory zrobiłem nie jest to cudo ale z 80% spełnia moje oczekiwania aczkolwiek nie spocznę na laurach ;p troche przesadziłem z czernią szyb ale autko nie posiada środka a tym samym zlało się z listwami po bokach. Początki drzwi w jakiś sposób sie pofalowały (zauważyłem to dopiero po wyrenderowaniu ) podczas modelowanie wydawały sie dobre. render trwał okolo 18 godzin gdyż moj komputer jest dziadkiem na którym gg10 sie zamula... (Pentium 4 2.26 GHz, 1.25Gb RAM, XP SP3) ale nie narzekam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

co tu duzo mowic, od razu widac po drzwiach ze byl pukniety ;)

a tak na serio to jak koledzy wyzej, felgi jakies plaskie i render taki niezaciekawy. Dodal bym jeszcze ze lusterko wyglada jakby lewitowalo(nie widac laczen z karoseria,ale to chyba wina tego czarnego materialu) i chyba cos niedobrego sie dzieje na grilu -jakies poszarpane srebrne kawalki. Tak to calkiem spoko, mozna by chyba jeszcze nad nim popracowac i wyciagnac ile sie da.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności